ELELE BUTİK’E ANLAMLI DESTEK

IMG_0640 IMG_0637Karşıyaka Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün bünyesinde bulunan Elele Butik’e özel bir tasarım firmasından anlamlı bir destek geldi. Dogo Store firması tarafından, 350 çift bay, bayan ve çocuk ayakkabısı bağışlandı.

35 ülkeye ihracat yapan Dogo Store’un sahibi, genç işadamı Gökhan Peksarı, “Elimizde bulunan seri sonu ve ihraç fazlası ürünleri faydalı bir şekilde değerlendirmek için böyle bir girişimde bulunduk. Yaptığımız araştırmalar sonucu bu işe en uygun olarak Karşıyaka Belediyesi’ni gördük. Daha sonrasında diğer tasarım ürünlerimizden tişört ve çanta ile de desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanlığı’na seçildiğinde ilk işinin Elele Butik’i kurmak olduğunu belirten Belediye Başkanı Cevat Durak, “9 yıldır başkanım, Butik Ele Ele’miz de 9 yıldır Karşıyakalılar’a hizmet veriyor. 2000’e yakın vatandaşımıza sürekli destek veriyoruz. Devamında da Gıda Banka’mızı kurduk. Verdikleri destek için Dogo Store ve ekibine minnettarız. Kim bizim için bir çivi çakarsa, biz onu başımızın üstünde taşırız” diye konuştu.

Dogo Store tarafından başlangıç olarak yapılan 350 çift ayakkabı Belediye Başkanı Cevat Durak, Başkan Yardımcısı Hüseyin Çalışkan ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayfer Çalışkan’a genç girişimciler Gökhan ve Gökçe Peksarı tarafından teslim edildi.

Bir Cevap Yazın