Başkan Gönenç’ten Zeytindağ çıkarması

IMG_7365 IMG_7251Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç önümüzdeki yıl yürürlüğe girecek olan Büyükşehir Yasası kapsamında Bergama’nın mahallesi haline gelecek Zeytindağ Beldesi’ni ziyaret etti. Ziyarete Başkan Gönenç’in yanı sıra Belediyesi Meclis Üyeleri Necla Birinci, Faik Belek, Ümit Atlam ve belediye yetkilileri katıldı.

Ziyaret kapsamında Zeytindağ CHP Belde Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Gönenç Zeytindağlılar ile buluştu, belde kahvehanelerini gezerek vatandaşlarla sohbet etme imkânı buldu. Zeytindağ’da kurulan pazaryerini dolaşan Gönenç’i pazaryerinde gören Zeytindağlı vatandaşlar; “Başkan Gönenç’i beldemizde görmekten mutlu olduk. Başkanın Bergama’da yapmış olduğu başarılı çalışmaları yakından takip ediyoruz. Kendisine başarılar dileriz” dedi. Vatandaşlar Gönenç’i daha sık aralarında görmek istediklerinin altını çizdi.

Başkan Gönenç ve beraberindeki heyet daha sonra Zeytindağ Belediye Başkanı Feridun Ergün’ü makamında ziyaret etti. Misafirlerini makamında ağırlayan Başkan Ergün ziyaret için teşekkür etti.

Ziyaret ile ilgili görüşlerini dile getiren Başkanı Mehmet Gönenç; “TBMM tarafından geçtiğimiz aylarda çıkartılan yeni yasa doğrultusunda önümüzdeki yıl Bergama’nın bir mahallesi olacak Zeytindağ’ı gezerek vatandaşlarımızın sorun ve isteklerini yerinde inceleyerek görmek istedim. Zeytindağ’da olmaktan ve burada vatandaşlarımızla sohbet etmekten dolayı büyük mutluluk duydum” dedi. Başkan, vatandaşlara Zeytindağ’ı daha sık ziyaret etme sözü vererek programını sonlandırdı.

Bir Cevap Yazın