SORTIE Bosphorus 2

Bu yaz işletmeciliğini ünlü iletişimci Özgür Aras’ın yaptığı İstanbul’un yeme, içme ve eğlence hayatının simgesi Sortie, en sevilen dans müziklerini Sortie Bosphorus-2 albümünde bir araya getirdi.

İstanbul gece hayatının vazgeçilmez kulübü Sortie, dans müziğinin en güncel hitlerini öncü müzik şirketi Yeni Dünya Müzik işbirliğiyle Sortie Bosphorus 2 adıyla bir albümde bir araya getirdi. Sortie Eksen Group Müzik Direktörü Doruk Can tarafından hazırlanan albümde, günümüz dans müziğinin en sevilen isimleri ve parçaları taze mixleriyle müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.
Albümde; Khaled, İnna, Alex Ferrari gibi isimlerin güncel hit şarkılarının yanı sıra Lumidee & Pitbull, Alexandra Stan, Edward Maya gibi isimlerin yazın hitleri içerisinde yerini alacak en yeni şarkılarına da yer verildi. Dans müziğinin en büyük birleşik dj grubu olarak kabul gören ve geçtiğimiz ay Miamide verdikleri son konserle yollarını ayıran Swedish House Mafianın bütün dünyada dans müziğinde yılın hiti kabul edilen Dont You Worry Child parçasının da yer aldığı albümün asıl sürprizi ise, Mozartın Türk Marşı olarak da bilinen eserinin Doruk Can tarafından yapılan dans versiyonu Rondo Alla Turca 2013.
Bu yaz Sortiede haftanın 7 günü boyunca yaşanacak eğlenceli gecelerin devamını her yerde yaşatabilmek için hazırlanan Sortie Bosphorus 2 albümü, önümüzdeki günlerde müzikseverlerle buluşacak.

Bir Cevap Yazın