İLGİNÇ ŞEYLER – NİSAN

Wind Spin Mucize Saç Dalgalandırıcı
Saçlarınızı kuruturken aynı zamanda dalgalanmasını sağlayacaksınız. Ürünün bir ucunu saç kurutma makinesini diğerini saçınıza uygularsınız, saçlarınızın muhteşem dalgalara ulaşması bu kadar kolay. İstediğiniz bukleleri saniyer içinde oluşturacaksınız. Wind Spin Saç Dalgalandırıcı ile muhteşem bukleler yaparken daha canlı saçlara kavuşacaksınız.

Dokunmatik Mantar Gece Lambası
Dokunmatik yanma özelliği ile çok kullanışlı olan gece lambası ile değişik ambiyanslar yaratabilirsiniz. Çocukların odasında sevimli bir mantar şeklinde odanın dekorunu tamamlayabilir. Değişik tarz ve tasarım meraklıları için üretilmiştir.

Bas Karıştır Termoslu Bardak
Bas karıştır termoslu kupa, contalı kapağı sayesinde içeceği sıcak ve soğuk muhafaza eder. Zarif yapısı ile kolay taşınır. Alt bölmede 2 adet pil bölümü bulunmaktadır. Bardağın içerisinde bulunan minik pervane içeceği mükemmel bir şekilde karıştırarak size lezzetli bir içecek hazırlar.

Chef Basket Çok Fonksiyonlu Pratik Süzgeç
Chef Basket mutfakta çok yer tutan pek çok ürünün yerini alıyor, ama her yerde kolaylıkla saklanması için dümdüz katlanabiliyor… Chef Basket ne zaman ihtiyacınız olsa yanınızda. Aynı zamanda muhteşem bir fritöz olarak da kullanabilirsiniz. Kızartmak istediğiniz patatesleri yerleştirin ve pişirin. Kızartma yağınız sıcaktan köpük köpükken bile tutacaklar rahatça tutabileceğiniz şekilde soğuk kalır.

3 lü Koku ve Hava Temizleyici Buzdolabı Jeli
Koku Önleyici Buzdolabı Jeli tüm kötü kokuları sihirli bir şekilde içine hapseder. Buzdolabının içinde ferah bir koku kalır. Sebze ve meyvelerinizin tazeliği uzun süre etkili olur. Yemek kokuları içeceklerle karışmaz. 30 gün etkilidir. Zararlı madde içermez.

Sensörlü Led’li Işık
Eviinizin dekorunu bozmadan daha şık görünüm sağlayacak Sensörlü Led’li Işık, Algılama uzaklığı Max. 5m. (10-30 C Ortam Sıcaklığında) 20 saniye ısınmadan sonra hareketi alıgılar. 30-35 saniye boyunca yanarak size ihtiyaç duyduğunuz ışığı sağlar. Evinizin içinde koridor, yatak odası, banyo, mutfak, merdiven ve dolaplarınızın içini rahatlıkla aydınlatabilirsiniz.

Ayak Isınmatik
Ürün paketten açıldığı anda ısınmaya başlar, 20 dakika sonra kullanıma hazırdır. Ayak ısınmatiği direk vücudunuza yapıştırmayın, sadece çorabınıza yapıştırın, 62 dereceye kadar ısınma sağlar ortalama 24 saatte 40 dereceye kadar etki eder.

Fat Magnet Yağ Toplayıcı
Amerika’da milyonlarca satan Fat Magnet’i buzlukta dondurun ve yemekle temas edecek şekilde yemeğin üzerinde gezdirin. Yemekteki yağın bir mıknatıs gibi Fat Magnet’in saf çelik yüzeyine toplanıp yapıştığını göreceksiniz. Özellikle etli ve sulu yemeklerde tencere yüzeyinde biriken yağı komple alıp yemeklerin kalorisini %60’a varan oranlarda düşürebilir daha hafif ve sağlıklı yemekler tüketebilirsiniz.

Pratik Poşet Taşıyıcısı
One Trip Grip sayesinde torbaları ve poşetleri kolayca taşıyabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde ağır çantaları taşıma eziyeti sona erdi. Tek Yapmanız gereken basitce açma-kapama anahtarına basmak ve taşımak istediğiniz poşet yada torbaları one trip grip e takmak.

Otomatik Çiçek Sulayıcı
Birçok çiçek sever seyahate çıktığında veya unutkanlık gibi sebeplerden çiçeklerine gerekli ve zamanında sulama yapamamaktan şikayet eder. Çiçeklerinin git gide hastalandığını, kuruduğunu görünce üzülür. Salon çiçekleri yada balkonunuzda bulunan saksı çiçekleriniz bu sulama aparatı sayesinde artık solmayacak. Gerekli olan nemi sağlar, çiçekleriniz taze ve canlı görünecekler.

Bir Cevap Yazın