ÖZGÜR ARAS’TAN “BİZİM ÜNLÜLERİN HALLERİ”

OZGUR ARAS Bizim Unlulerin Halleri KAPAKMüzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekanlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından söz ettiren iletişim danışmanı Özgür Aras, Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerini konu aldığı “Bizim Ünlülerin Halleri” isimli 6. kitabıyla okuyucuyla buluşmaya hazırlanıyor.

Kitabında, Türkiye’nin tanıdığı ünlülerle geçen 20 yıllık meslek hayatında yıllara dayanan gözlemlerini okuyucularla paylaşan Özgür Aras; ünlülerin en dikkat çekici, en tuhaf, en belirgin, hatta kimi zaman komik karakter özelliklerini kendi gözlemlerinden yola çıkarak kaleme aldı.

Epsilon Yayınevi tarafından yayımlanacak olan kitap bir bakıma ünlüleri tanıma kılavuzu olarak da değerlendirilebilir. Ünlüler dünyasından yola çıkan Özgür Aras, halktan insanların dünyasına da değiniyor ve aradaki farkların altını çizerek ünlü olma yolunda ilerleyecek olanlara da ipuçları vermeyi ihmal etmiyor.

Okuyucuları sıkmadan bir çırpıda okunacak, pek çok ünlü ismi akıllara getirecek yeni kitabının heyecanını okurlar ve medyayla paylaşmak için sabırsızlanan Özgür Aras’ın, daha şimdiden çok satanlar listesine aday olan kitabı Nisan 2013 sonu tüm kitapevlerinde yerini alacak!

ÖZGÜR ve Kitabı için ne dediler;
Özgür çok çalışkan ve üretgen..Uzun süredir takibimde. Yaptıklarına baktığımda da “büyük resmi” görmesi en önemli özelliğidir diyebilirim. Onun bu kitabını okuyunca ünlülerin de “büyük resmi”ni göreceksiniz. Sanırım daha sonra her ünlü resmi size “küçük” gelecek..Okumaya başlayın ne dediğimi anlayacaksınız.
Prof.Dr. Ali Atıf Bir

Bütün insanların bu hayata gelişinin bir sebebi ve amacı vardır. Bazı insanlar sebebini bulur, amacını belirler, diğerleri ise ölüm kapıyı çalıncaya kadar aramaya devam eder.Özgür, ‘diğerlerinin’ içinde kaybolmayan ‘bazı’ insanların içindedir ve bunun da farkındadır.
Abdullah Özdoğan / Gazeteci – Yazar

“İletişim” deyip geçmeyin, dünyanın en zor işlerinden birisidir. Mesela siz kaç tane koskocaman olmuş “ego”yu yönetebilirsiniz?, yada kaç tane koskocaman “ego” ile vakit geçirebilirsiniz? İşte Özgür “egonu benim önümden çeker misin lütfen” diyebilenlerden. başarısının sırrı da burada galiba……
Armağan Çağlayan /Yapımcı

Ünlü psikolojisini çözebilmek ve gereken yönetim becerilerini uygulayabilmek ustalık gerektirir. Özgür Aras bir psikolog gibi bu işi çözenlerden.
Aşkım Kapışmak / Davranış Bilimleri Uzmanı

Hep bizim dertlerimizi dinler o kadar işinin arasında. Bunu da nasıl becerir bilmem ama. Benim içimdeki ses ,bazen yol göstericim ,çoğu zaman sırdaşım. Her şeyin en iyisine layıktır başarısı tesadüf değildir. Seni seviyorum…
Demet Akalın / Sanatçı

‘iletişim’ konusunda yumuşak ve naif tavrı ile çok seveni olan bir profesyoneldir Özgür…hayatının büyük bir kısmını verdiği bu meslekte,geriye iyi dostluklar bırakabilmek zor zanaattır aslında…
Oya gibi işlenen bu kariyerden bana,iyi bir sırdaş,kızıma ömürlük bir dayı ve birde bu kitaptaki gözlemler kaldı…
Deniz Akkaya / Model

Ünlülerin dünyasını Özgur Aras’tan daha iyi bilecek kimse var mi? Ben Özgür’den çok şey örgendim. Şimdi sıra sizde. Bu dünyanın içinde bilgiye bu kadar değer veren ve başarılarına basari katarak yıllarca ismini koruyan Özgur Aras’in kitabi herkes için çok değerli..
Elvan Oktar / Araştırmacı

Enerjisi bu kadar pozitif ve adil,işinde de böyle bir başarı ve kariyer elde etmiş insan tanımak fikri bile benim icin zor bir denklemdi..Özgür Aras’ı tanımadan önce..Sektörümüzün sabrı kalmamış dikenli sahte insanlarının arasında Özgür Aras ile tanışmak ve çalışmak inanılmaz bir şanstır..
Ekin Türkmen / Oyuncu

Özgür çok zekidir…Her projeyi ayrı değerlendirir, geleneksel ve kalıplaşmış pazarlama yöntemlerini de iyi bilir, modern yöntemleri de.Ona o sırada hangi yöntem lazımsa, o yöntemi yerinde ve doğru bir şekilde kullanır.Henüz aksine şahit olmadım.İnsandır bir de Özgür…Şu sayıları az, hem zeki olan hem de insan olarak kalabilmiş kişilerdendir.
Emre Aydın / Sanatçı

Ün ve şöhreti taşımak zordur. Birde bunu taşımayı beceremeyen insanlarla çalışmak çok daha zordur. Ama Özgür Aras bunu başaran yada başaramayanlarla sorunu çok güzel çözebilmiş kendi alanında tek kişidir.
Esin Övet / Gazeteci – Yazar

…ve günün sonunda, bir bilene danışmanız gerektiğinde, hayat Özgür’ü çıkarır karşınıza…Yıllarca biriktirdiklerini paylaşır sizle. Bazen söyledikleri işinize gelmese de ne yazık ki hep doğru çıkar… Bu kitap mı? Her satırına imzamı atarım…
Önder Sarıahmetoğlu / Gazeteci

“Onunla tanıştığım ilk günü unutamam. Kaprisli ve oldukça ukala birini beklerken karşımda sıcacık ve gerçekten samimi birini bulmuştum. Tahmin edersiniz ki bu, şu sıralar az rastlanan bir şey olduğundan epey de şaşırmıştım…
Oturduk konuştuk. Bize ayrılan süre 2 saatti ama biz yaklaşık 6 saat sonra tüm şehir uykuya hazırlanırken Nişantaşı’nda bir kaldırımın üzerinde gülme krizine girmiştik …İşte böyle biridir Özgür. İnsanı şaşırtan, insana “iyi ki hayatıma girdi” derdirten cinsten…”

Pelin Cini / Gazeteci – Televizyoncu

“Adam olacak çocuk …. belli olur” sözüyle başlamak doğru olur sanırım. Gözündeki heyecan ve yaratıcılık o günden bugüne başarılı işlere imza atacağını ilk günden biliyordum. Seninle gurur duyuyorum küçük dev adam.
Yonca Evcimik / Sanatçı

Bir Cevap Yazın