Erdiloğlu Otomotiv’den Karşıyaka Rotary’ye destek

_MG_8345Uluslararası Rotary 2440. Bölge 2013-2014 Dönemi Başkanlar Eğitim Semineri (BES) ve Çalıştayı, Karşıyaka Rotary Kulübü’nün evsahipliği’nde Kaya Thermal& Convention’da gerçekleşti. Cumartesi günü Prof. Dr. Emre Kongar’ın “Bugünden Yarına Türkiye” başlıklı konuşmasıyla tamamlanan seminerin ardından anasponsorlar arasında bulunan ISUZU Bayii Erdiloğlu Otomotiv’e de teşekkür plaketi verildi.

Gelecek Dönem Rotary’de görev yapacak başkanlar, genel sekreterler ve saymanların toplumsal farkındalığını arttırmak ve daha yararlı hizmetlerde bulunmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen BES’in 3 gün sürdüğünü belirten Başkan Eşi Oya Ağca, “Bu çalıştayda ayrıca rotaryen eşlerine de eğitim verdik. Program kapsamında Ege Orman Vakfı’nın Çeşme’nin Ildırı Mevki’sinde bulunan ağaçlandırma sahasında da bir Rotary Ormanı oluşturulmasını kararlaştırdık. Tüm bunları gerçekleştirmemiz için bize destek olan ISUZU İzmir Bayi Erdiloğlu Otomotiv başta olmak üzere tüm anasponsorlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Erdiloğlu Otomotiv adına teşekkür plaketini 2440. Bölge Gelecek Dönem Başkanı Esat Kardıçalı’dan alan Erdiloğlu Otomotiv Satış ve Pazarlama Müdürü Erdal Demir, toplumsal farkındalığın arttırılarak daha yararlı hizmetlerin gerçekleşmesi için yapılan bir çalıştaya sponsor olmaktan dolayı çok memnun olduklarını söyledi. 3 gün süren etkinlik kapsamında Isuzu D-MAX 4×4 w-cross’un da katılımcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılandığını belirten Demir, “ISUZU İzmir bayii olarak gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı çok memnunuz. 26- 29 Nisan tarihleri arasında Bayındır’da gerçekleştirilecek olan Çiçek Festivali’nin de sponsoru olarak orada bulunacağız. Isuzu D-Max’leri arazide görmek isteyen İzmirli tüm doğa ve çiçek severleri Erdiloğlu Otomotiv olarak sponsoru olduğumuz Bayındır Çiçek Festivali’ne bekliyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın