AIESEC İZMİR 60 FARKLI KÜLTÜRÜ İZMİR’DE AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR

AIESEC Izmir Şubesi 11-17 Nisan tarihlerinde düzenleyeceği Avrupa Değişim Profesyonelleri Kongresi ile 60 farklı ülkeden 250 üniversiteli öğrenciyi İzmir’de ağırlamaya hazırlanıyor!

Bu yıl AIESEC dünyasının en büyük ikinci kongresini 11-17 Nisan tarihlerinde İzmir’de düzenleyecek olan AIESEC Izmir Şubesi, kongre için artık son hazırlıklarını yapıyor.

60 farklı ülkeden 250 kişinin katılım göstereceği Avrupa Değişim Profesyonelleri Kongresi, İzmir halkının da dahil olabileceği organizasyonlar içeriyor.
Bu organizasyonlardan 11 Nisan Perşembe Günü Ege Üniversitesi Kültür Sanat Evi’nde gerçekleşecek Global Liderlik ve İş Akademisi’nde; Türkiye’nin önde gelen firma yetkilileri öğrencilere liderlik, girişimcilik, inovasyon ve kurumsallık gibi kavramları profesyonel deneyimleri aracılığı ile paylaşarak öğrencilerin geleceğe daha emin ve sağlam adımlar atmasına katkı sağlayacak.

Global Liderlik ve İş Akademisi sonrasında ise; 60 farklı kültür İzmir halkıyla İzmir Enternasyonel Fuarı’nda bir araya gelerek kendi kültürlerini tanıtacak. Katılım gösterecek 60 ülkenin bayrak, yemek, içecek ve danslarının sunulacağı Ülkeler Panayırı’nda ise, İzmir halkı farklılıkların yanında unutulmaz bir gün yaşayacak.

6 Nisan Cumartesi Günü, Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda saat 11:00’da PETROFER Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda AIESEC İzmir Danışmanlar Kurulu Başkanı Tamer TAŞKIN ve AIESEC İzmir 2012-2013 Yönetim Kurulu’nun katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında Tamer TAŞKIN ’EXPO 2020 adayı olan İzmir’imize 60 farklı ülkeden 250 yabancı üniversite öğrencisini getirerek büyük bir aktivite yaptığımızı ve EXPO aktivitelerine katkıda bulunduğumuza da inanıyoruz.’ şeklinde duygu ve düşüncelerini belirtti.

Bir Cevap Yazın