Özden Kaptanlar ile Mart ayı burç tahminleri

İkizler burcundaki ay hızlı, canlı ve iletişim açısından hareketli bir aya işaret ediyor. Ayın ilk yarısında daha kararlı enerjiler var. Bu nedenle önemli işlerimizi önceden tamamlamaya çalışmalıyız. Pozitif düşünceler, bilimsel çalışmalar, eğitsel konular açısından başarılı sonuçlar alabiliriz. Değişen koşullara uyum sağlamak zor değil. Dikkat edilmesi gereken ay boşluktayken hedeflerimizin dışında, beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Bizi duygusal açıdan ilgilendiren bir konuda hemen sonuç almak mümkün olmayabilir. Akışta kalmalıyız.

Koç

Alışılmışın dışında etkiler sizi harekete geçiriyor. Düşüncelerinizi daha farklı yollardan ortaya koymakta kararlısınız. Daha fazla iletişim içinde olacağınız zihinsel çalışmalar ise size canlı ve verimli bir gün yaşatabilir. Bilgilerinizi başkalarına aktarmaktan keyif alıyorsunuz. Yeni organizasyonlar ve dostluklar ise canlılık kazanabilir. Zorunlu kısa yolculuklar dikkat çekebilir.

Boğa

Beklediğiniz parasal destekler moral kazanıyorsunuz. Giderlerinizi en aza indirmek, eldeki nakit durumu korumakta başarılı oldunuz. Çalışma kapasiteniz size ikinci bir iş yapma imkanı verecektir. Yeteneklerinize güvenmelisiniz. Kişisel potansiyelinizi ortaya koymakta kararlı olmalısınız. İş hayatı ve üstlerle ilişkilerde daha fazla sorumluluk duygusu geliştirilmeli.

İkizler

Ay burcunuzda size değişken ve keyifli geçebilecek süreçler getiriyor. Hayata bakışınızı yenildiğiniz bu günleri fırsata çevirebilirsiniz. Kendinizi yaratıcı düşüncelerle donatarak ilerlemeye bakın. Özellikle yurt dışı ilişkilerin tempo kazandığı bu dönem hareketli geçecektir. Zira planlarınız arasında yabancı arkadaşlıklar ve medya ile ilgili konular daha fazla yer tutacak.

Yengeç

Sizi koruyan etkilerle daha fazla iyimserlik kazanıyorsunuz. Ancak büyük beklentiler riskleri beraberinde getirecektir. Olaylara daha esnek yaklaşmalı kendinize özen göstermelisiniz. Sizi kısıtlayan şartları daha fazla yardım içeren konularla ilgilenerek aşabilirsiniz. Eldeki işleri hızlandırmak, hazırlık yapmak için yeterinde zamanınız olacak.

Aslan

Arkadaşlarınızın ortak katkıları ile ilerlemektesiniz. Kendinize farklı çalışma koşulları oluşturmak, başkalarına fayda sağlayacak organizasyonlar düzenlemekte başarılısınız. Etkinliğinizi her açıdan gösterebilirsiniz. Geleceğe dönük planlarda da yenilenmeler söz konusu. Bu konuda dostlarınızın fikirlerine açık olmalısınız. Yabancılarla ilgili girişimler hızlanacak.

Başak

İş hayatında öne çıktığınız ve başarıya yakınlaştığınız söylenebilir. Kendinizi süregelen işlere odaklarken, organize olmanızda yarar var. Ancak mesleki alanda beklentilerine destek bulmanız zorlaşabilir. Zira aşırı beklenti yerine yeni görevlerin getirdiği sorumluluklar öncelikli olmalı. Amaçlarınızı daha hızlı ilerleteceğiniz dönemler yakında karşınıza çıkacak.

Terazi

Kendinize büyük ölçüde yeni hedefler seçmektesiniz. Yeni kararlar aldığınız bu dönemde yurt dışı ilişkilerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle akademik bir konu üzerinden yenilenmeler hayatınıza giriyor. Yolcuklarda kendinize katabileceğiniz çok şey bulabilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz bağlantılar, yeni haberler olumlu yönde görünüyor.

Akrep

Maddi ve manevi açıdan iyimserlik kazanıyorsunuz. Finansal kaynakların, miras ve geri ödenmesi gereken borçların baskısı azalıyor. Parasal açıdan size destek veren gelişmelerle yeni kararlar alabilirsiniz. Yatırımların hız kazandığı bu süreçte önemli ve akılcı adımlar atılabilir. Ortak harcamaları kontrol etmek, eşle olan duygusal yakınlığı korumak gerek.

Yay

Evliliğiniz ve yakın arkadaşlıklar açısından olumlu zamanlar yaşıyorsunuz. Ortaklaşa işlerde ise akıcı gelişmeler söz konusu. Karşınıza çıkan önerilerin anlaşma ile sonuçlanması mümkün. Daha kararlı adımlar atacağınız bu dönem pek çok destek sizinle. Enerjinizi düşüren geçmişle ilgili temalar ise geçici olacak. Yakın çevre ile hayli keyifli paylaşımlar içindesiniz.

Oğlak

Detaylar ve sizi sorumlu kılan yeni konular öncelik kazanacak. Ertelenen işlerin toparlanması da zamanınızın önemli bir kısmını alabilir. İş ortamında yeni düşünceler üretmek, çift durumların yarattığı kararsızlıkları aşmak gerek. Zihinsel açıdan yaşanan yorgunluklar dışında oldukça hareketli bir tempo var. Yeni organizasyonlar sizi disiplinli olmaya itecek.

Kova

İstediğiniz şekilde özgürlüğün keyfine varacaksınız. Kendinizle ilgili konular, boş zamanların mutlu geçirilmesi adına yapacak çok şeyiniz olabilir. Sizi mutlu eden yaratıcı konulara ise oldukça hevesli ve deneyimci bir gözle yaklaşıyorsunuz. Bu günlerde ihmal ettiğiniz sevdikleriniz ya da çocuklarınızla ilgili paylaşımlara zaman bulabilirsiniz.

Balık

Aile ve yakınlarla ilgili konulara odaklısınız. Onların beklentilerine yakın dururken, kendi özel hayatınızla da yakından ilgilenmeniz gerekecek. Yerleşimle ilgili gelişmeler ve eve ait harcamalar ise fazladan külfet getirebilir. Bu dönemde çıkan fırsatları iyi görmelisiniz. Yatırıma yönelik projeler ve uzun vadeli planlar içinde olmaya bakın.

 

Bir Cevap Yazın