ÖZGÜRE ÜNLÜ AKINI

Müzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul eğlence hayatına kazandırdığı mekanlar ve ses getiren sosyal sorumluluk kampanyalarıyla kendinden söz ettiren iletişim danışmanı Özgür Aras, önceki gece sahibi olduğu ‘Ablam’ isimli mekanda yeni yaşını kutladı. Özgür Arası doğumgünü partisinde yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı.
Özgür Arasın Ablamda gerçekleşen renkli doğum günü partisinde yakın dostları Bengü, Berksan, Cansu, Celal Pir, Çağrı Müftüoğlu, Demet Akalın, Deniz Akkaya, Ebru Aydın, Ekin Türkmen, Erdem Kınay, Fırat Çöloğlu, İrem Derici, İzzet Öz, Levent Dörtel, Neslihan Yargıcı, Nurseli İdiz, Ogulcan Tanrıyar, Okan Kurt, Oktay Derelioğlu, Özlem Yıldız, Pelin Öztekin, Reyhan Karaca, Sibel Tüzün, Sinan Akcil, Stelyo Pipis, Suat Suna, Yeliz, Yıldız Kaplan, Yonca Evcimik, Zeyno Gönenç gibi ünlü isimler de vardı.
Kaç yaşına girdiğini soranlara birkaç yıl üsüste 30. yaşını kutlayacağını söyleyerek cevap veren Özgür Aras “Erkekler 30undan sonra büyümek istemez. Ben de 30 yaşımda kalmayı seçtim diyerek sevdikleriyle birlikte eğlencenin tadını çıkarttı.

Bir Cevap Yazın