‘Sultan’ geliyor

Yeşilçam’ın ‘Sultan’ı Türkan Şoray, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin evsahipliğinde düzenlenecek söyleşi ve imza gününde hayranlarıyla buluşacak. Sanatçı, 19 Ocak 2013 Cumartesi günü gerçekleşecek buluşmada kendi kaleme aldığı ‘Sinemam ve Ben’ adlı kitabını sevenleri için imzalayacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türk sinemasının “Sultan”ı Türkan Şoray’ı İzmirlilerle buluşturuyor. Şoray hayranları, 19 Ocak 2013 Cumartesi günü saat 14.00’te Kültürpark İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde hem sanatçıyla tanışma hem de Sultan’ın geçtiğimiz günlerde yayımlanan ‘Sinemam ve Ben’ adlı kitabını imzalatma imkanı bulacaklar. Büyükşehir Belediyesi’nin evsahipliğinde düzenlenecek olan söyleşi ve imza gününe Şoray hayranlarının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
Yeşilçam’a 1960 yılında adım atan Türkan Şoray, bugüne kadar 200’ü aşkın film ile televizyon dizisinde rol aldı. Sanatçının en çok sevilen filmleri arasında, ‘Acı Hayat’, ‘Kara Gözlüm’, ‘Dila Hanım’, ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’, ‘Körebe’, ‘Bodrum Hakimi’ ve ‘Yılanı Öldürseler’ yer alıyor.

Bir Cevap Yazın