sahibinden.com Yeni Ofisi İle Google Rakip Oluyor

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com, İstanbul Ataşehir’deki yeni ofisine taşındı. Sahiplex adı verilen, modern mimarisi ve ileri teknolojik donanımıyla öne çıkan ofis, Türkiye ve dünyadaki bir çok teknoloji şirketine örnek teşkil edecek nitelikte inşa edildi. Ünlü mimarlık ofisi Erginoğlu & Çalışlar tarafından tasarlanan bina, 5000 metrekare büyüklüğündeki geniş bir alanda yer alıyor. 265 kişilik bir ekibin hizmet verdiği bina, sağladığı konfor ve sosyal olanaklarıyla çalışan dostu olma özelliğini de taşıyor.

sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, emlaktan, otomobile, cep telefonundan güneş gözlüğüne, yedek parçadan iş makinesine binlerce kategoride satışa sunulmuş milyonlarca ürünle Türkiye’nin en büyük pazar yeri haline geldiklerini belirterek, yeni ofislerinin de bu vizyonu yansıtması gerektiğine inandıklarını söyledi. Şirketin 265 kişilik güçlü ve profesyonel bir ekiple yönetildiğini kaydeden Ertaş, “Geçtiğimiz bu süreçte Türkiye’de alışveriş alışkanlıklarını değiştiren ve elektronik ticaretin gelişimine liderlik eden bir şirket olduk. Ayda 22 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 2,7 milyar sayfa görüntülemesi ve 3 milyon aktif ilanla Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri haline geldik. İnsanların değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek için sürekli yenilikleri arayan bir ekip olarak daha büyük hedeflere doğru yola çıkıyoruz. Yeni ofisimizin de bu vizyonumuzun bir simgesi olmasını istedik. En değerli varlığımız olan insan kaynağımıza olan inancımızı ve güvenimizi bu çalışma ortamıyla göstermeyi arzu ettik” dedi.

Sahiplex’de ayrıca, akıllı sistemlerle donatılmış toplantı odaları ve çalışanların fikir fırtınası gerçekleştirebilmesi içinse yağmur ormanlarının atmosfer şartlarının oluşturulduğu özel bir oda bulunuyor. Ginger ve bisikletle binanın içinde gezebilen çalışanlar için her an hızlı atıştırmalık yiyecek ve içeceğe de ücretsiz ulaşabiliyor.

İşte o ofisten görüntüler

Bir Cevap Yazın