Men e Men, Los Angeles Web Series Festival’de “En İyi Komedi Web Dizisi” Seçildi

2010 yılında yayına başlayan ve gördüğü yoğun ilgiyle Türkiye’nin en uzun süreli internet dizisi haline gelen Men e Men, yeni 3. sezonda birçok değişiklikle geçtiğimiz yıl olduğu gibi Sebastiyan.com’da!

Türkiye’nin ilk dijital dizisi Men e Men, 2010 yılı nisan ayında internet ve sosyal platformlar üzerinden seyirciyle buluştu. Murat Karakaş ve Genco Çağlar’ın rol aldığı dizi yoğun ilgi görerek, haftada 10 bini aşkın izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Geçtiğimiz yıl, Sebastiyan.com’da yayınlanmaya başlayan ve Türkiye’nin en uzun süreli internet dizisi unvanını da kazanan Men e Men, 2012 yılında web dizilerinin yarıştığı Los Angeles Web Series Festival ve New Media Film Festival’de ilk Türk yapımı olarak, dört ödüle layık görüldü.

İki kafadarın komik maceraları

Çalıştıkları mekândan ayrılan ve işsiz kalan iki kafadar, 3.sezonun ilk bölümlerinde iş sahibi olmak için akla hayale gelmeyen girişimlerde bulunuyor. İkili, içinden çıkılmaz talihsizlikler, parasızlığın getirdiği fenalıklar, karşı cinsle yaşanan sorunlar ve ev sahibi çilesiyle izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatıyor. İnternet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören dizi zaman zaman ünlü oyuncuları ve sosyal medyanın ünlü isimlerini de konuk ediyor.

Men e Men, http://www.menemen.tv ve www.sebastiyan.mynet.com adreslerinden izlenebiliyor.

Bir Cevap Yazın