Gözlüksüz 3D İzlemek artık kolay

Dünya’nın ilk 1 TB HYBRID HDD’i özelliğine sahip Satellite P-serisi, Toshiba’nın ince ve zarif, gümüşrenkli alüminyum kasa özelliğine sahip yepyeni bir tasarım ustalığıdır.

Toshiba –TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş gelişmiş dijital eğlence için etkingüce sahip, en son işlemci ve grafik işleme ile premium video ve ses deneyimisunan yeni Satellite P serilerini tanıttı. Toshiba, Satellite serisinde ilk kezgözlüksüz 3D teknolojisini sundu. Çift dokulu özel tasarım alüminyum kasa ileürün ilk bakış da farkını hissettiriyor. Yeni modeller, üstün işlemci gücü vegrafik performansına sahip bir dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılara hitapediyor ve gelişmiş yüksek çözünürlüklü multimedya uygulamalarınıdestekliyorlar. Satellite P-serileri, 15.6’’ (P855-32F) ila 15.6’’ (P855-33N)arasında diyagonal ekran boyutuna sahip modelleri kapsıyor. Aynı zamanda2D ve3D içeriği görüntüleyebilmekte. Her iki modelde Dünya’nın ilk 1 TB HYBRID HDD’iözelliğine sahip.

Eğlence için etkin güç
YeniSatellite P-serilerinde bulunan tüm modeller en son Intel® işlemciler ve yeninesil NVIDIA® grafik teknolojileri ile güçlendirilmiştir. Bunlar, çoklu görevve yüksek çözünürlüklü multimedya uygulamalarını kapsayan en zor hesaplamalarıgerçekleştirecek yeterli gücü sağlar. Dizüstü bilgisayarlar geniş HDDkapasitesi veya Solid State (SSD) bellek destekli opsiyonel Hibrid HDDdonanımıyla yanıt süresini ve uygulama yüklemesini hızlandırarak P-serisininperformansını daha da artırır.

Satellite P855 gözlüksüz 3D teknolojisi
BazıSatellite P855 modellerinde 15.6″ geniş ekran Full-HD TruBrite™ 3D görüntüdestekli, gözlüksüz 3D teknolojisi bulunmaktadır. Bu cihazlar, gerçek 3Dgörüntü deneyimini 3D ve Blu-ray filmleri izlerken veya 3D oyunları oynarken 3Dgözlüğe gerek olmadan yaşatır. Gözle izleme teknolojisi kullanıcılara 3Dgörüntüyü kaybetmeden ekranın önünde başlarını hareket ettirebilme olanağıtanır. Dizüstü bilgisayarın aynı anda 2D ve 3D içeriği görüntüleyebilmeözelliği sayesinde, kullanıcılar 3D filmleri izlerken aynı zamanda web’den 2Diçeriklere göz atabilir.

Bir Cevap Yazın