Facebook profilinize kar yağıyor

Anadolu Hayat Emeklilik, yılbaşında da takipçilerini unutmadı. “Profilime Kar Yağsa” uygulamasıyla Facebook profil fotoğrafları da yeni yıla hazırlanıyor!

Yeni yılı karşılamaya yaklaştığımız şu günlerde herkesi tatlı bir heyecan sardı. Anadolu Hayat Emeklilik ‘Profilime Kar Yağsa’ uygulamasıyla takipçilerinin yeni yıl heyecanına ortak olmayı amaçlıyor.

Uygulamaya giren kullanıcılar profil fotoğraflarına ya da dilerlerse albümlerinden seçecekleri herhangi bir fotoğrafa kar yağdırabiliyor. Kullanıcılar kar yağdırılan fotoğraflarını profil fotoğrafı olarak kullanabildikleri gibi, fotoğrafları yeni yıl coşkusuna ortak etmek istedikleri kişilerle de paylaşabiliyor.

‘Profilime Kar Yağsa’ uygulamasıyla sadece profil fotoğrafları değil, kapak fotoğrafları da yeni yıla hazırlanıyor. Kullanıcılar uygulama içinden ulaşabilecekleri, birbirinden güzel dilekleri ve görselleri içeren kapak fotoğraflarından birini seçerek bu dilekleri sevdikleriyle paylaşma imkanı buluyor.

2 Ocak 2013 tarihine kadar uygulamada olacak ‘Profilime Kar Yağsa’ ile kullanıcılar yeni yıl heyecanına Facebook sayfalarını da dahil edebilecek ve sevdikleriyle bu heyecanı yağan karlar eşliğinde paylaşabilecek. Böylece yeni yılda kar yağmasa da, yeni yıl ile özdeşleşmiş olan ‘keşke kar yağsa’ dileği Facebook üzerinden gerçekleşmiş olacak.

Uygulamaya aşağıdaki adresten ulaşılabilir: https://www.facebook.com/anadoluhayatemeklilik/app_449250035138999

Bir Cevap Yazın