“Selam Olsun” ile üçüncü kitap geldi

Yazar Ali Rıza Kafalı’nın üçüncü kitabı “Selam olsun”, 25 Aralık 2012’de raflardaki yerini alacak. Kafalı, bugüne kadar Seyit Ali ve Kartallar Yüksek Uçar isimli kitaplarıyla okurların karşısına çıkmasının ardından piyasaya çıkaracağı 3. kitabının heyecanını yaşıyor.
Kafalı, “Aylardır süren kitap çalışmamı tamamladım. Şimdi büyük bir heyecanla, yeni kitabımın çıkacağı günü bekliyorum. İçimdeki bu yazma isteği olduğu sürece kitap çıkarmaya ve okurlarımla paylaşmaya devam edeceğim” diye konuştu.
Aynı zamanda Can Radyo’ nun Yönetim Kurulu Başkanı olan Kafalı, 18 yıldır her geçen gün radyo sektöründe büyük başarılara imza atıyor. Kafalı, radyo çalışmalarından da bahsederek, “1994 yılından beri radyo yayıncılık hayatımı başarıyla sürdürüyorum. Son olarak,kadromuza tüm Türkiye’de türkülerin prensi olarak tanınan Hayri Küçük ile çalışma kararı aldık” dedi.
Hayri Küçük, Can Radyo’da haftada 2 gün canlı olarak, ‘Hayri Küçük ile her dem türkülü sohbetler’ isimli programı ile salı ve cuma akşamları 19.30 ile 21.30 saatleri arasında sevenlerine sesleniyor.

İHA

Bir Cevap Yazın