İzmir Optimum Outlet, Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi Seçilme Yolunda

İzmir Optimum, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği ICSC tarafından düzenlenen Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezleri Yarışması’nda Finale Kaldı

Her yıl ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği) tarafından düzenlenen ve tüm AVM’lerin kendi kategorilerinde, çok çeşitli kriterlere göre kapsamlı şekilde değerlendirildiği yarışmada İzmir Optimum Outlet pek çok AVM’yi geride bırakarak 2013 yılı finalisti olmayı başardı. Yarışmanın sonuçları Mart ayı sonunda açıklanacak.
ICSC Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi yarışmasında, Alışveriş Merkezlerinin Mimari ve Finansal yapısı, Marka karması, Doluluk oranı, Bulunduğu Bölgeye Kazandırdığı Artılar, Pazarlamada Yarattığı Farklılıklar, Çevreye Duyarlılık gibi özellikler değerlendirmeye alınıyor.
Ziyaretçilerine 30 Mart 2012’de kapılarını açan ve birinci yılını dahi doldurmadan Avrupa’nın en iyi AVM’leri yarışmasında finale kalma başarısını gösteren İzmir Optimum AVM, “maksimum marka, optimum alışveriş, minimum ödeme” sloganıyla alışverişe yepyeni bir boyut getiriyor. 365 gün indirimli alışveriş fırsatının yanısıra keyifli etkinlik alanları ve aktiviteleriyle de ziyaretçileri için önemli bir buluşma noktası olarak hizmet veriyor.

Bir Cevap Yazın