Teşekkür yemeği

Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul dışından en çok öğrenci akışı’nın gerçekleştiği İzmir Liselerinin genel müdürleri ve rehber öğretmenlerine teşekkür yemeği düzenledi.
Kordon Otel’de düzenlenen yemeğe çok sayıda okulun yöneticileri katıldı. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları İzmir Genel Koordinatörü Yücel Yücel’in hoş geldiniz konuşması ile başlayan gecede Bahçeşehir Üniversitesi Tanıtım Direktörü Eray Mazanoğlu Bahçeşehir Üniversitesi ile ilgili özel bir sunum gerçekleştirdi.
Bahçeşehir Üniversitesi’nin ile ilgili geniş bir bilgi veren Mazanoğlu, İstanbul dışında İzmir başta binlerce öğrencinin eğitim gördüğü Bahçeşehir Üniversitesi’nin Türkiye’de en çok yabancı öğrencisi olan vakıf üniversitesi olduğunu ve dünya’nın 66 ülkesinden 1104 öğrencinin eğitim gördüğünü söyledi.
Bu yıl hizmete giren Tıp Fakültesi’nin üç yeni bölümle açıldığını, kontenjanla öğrenci alındığını belirterek” Sağlık Kurumları Yöneticiliği, Fizyoterapi Fizik Tedavi v e Rahabilitasyon ve Beslenme, Diyetetik Bölümleri’ni açtık. Sağlık Alanında çok büyük atılım olacak, devrim yaratacığını düşündüğümüz farklı bir eğitim programı uyguluyoruz. Harvard Üniversitesi’nden transfer edilen Prof. Dr. Türker Kılıç’ın Dekanlığı ile eğitim veriyoruz. Sağlığın Yurt dışında Marka olması hedeflerimiz arasında. Doktor yetiştirmenin yanısıra, bilim adamı yetiştirmek istiyoruz. Öğrencilerimizin bir yıl yıl Harward’da 1 yıl eğitim almasından sonra yine Yine Bahçeşehir Üniversitesi çatısı altında eğitimine devam edecek.” Dedi.

Ciddi yatırımlarla çok büyük işler yapılacağını dile getiren Eray Mazanoğlu, İzmir’de Genel İşletmecilik (MBA), Reklamcılık ve Marka İletişim Yönetimi ve Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Yüksek Lisans Programları’nın ilgi gördüğünü ve YÖK’ten izin çıkması halinde ek bölümler de açılmasının planlandığını anlattı.

Bir Cevap Yazın