Facebook’ta Ev Satışları Başladı

Bugüne dek kendi alanında örnek sayılacak çok sayıda konut projesinin yaratıcısı olan AC Yapı, Sancaktepe’de yükselen Dore Life projesiyle bir ilke imza atıyor. Hızla değişen dünya standartlarına her alanda başarılı bir şekilde uyum sağlamayı hedefleyen ve dijital dünyadaki trendleri yakından takip eden AC Yapı, uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyen herkesin dilediği daire tipini Facebook üzerinden satın alabilmesini sağlayacak bir kampanyayı hayata geçirdi. Üstelik bu kampanyaya katılanlar 5.000 TL’lik indirimin de sahibi olacak.

Sancaktepe bölgesinin yaşam kalitesini daha yükseklere çıkartmak hedefiyle hızla yükselen Dore Life projesi, uygun ödeme koşullarının yanı sıra, Türkiye’de ve dünyada oldukça ses getirecek kampanyasıyla da yepyeni bir fırsat yaratıyor. Açıldığı günden itibaren, gayrimenkul sektörü profesyonellerinden ev sahibi olmak isteyen İstanbullular’a kadar geniş bir kesimden yoğun ilgi gören Dore Life Facebook sayfasında, bugüne dek görülmemiş bir uygulama hayata geçirildi.

Facebook’ta gezerken ev sahibi olma fırsatı
Facebook kullanıcılarının yalnızca birkaç dakika içerisinde ev sahibi olmaları artık mümkün. Dore Life Facebook sayfası üzerinde yer alan uygulamayı başlatıp, iletişim bilgilerini girerek diledikleri daire tipini seçen kullanıcılar, yalnızca 50 TL’lik kapora bedelinin sistem üzerinden ödenmesiyle hem rezervasyonlarını anında gerçekleştirmiş, hem de 5.000 TL’lik indirimi hakkı kazanmış oluyorlar.

Kampanya başvurusunda alınan 50 TL’lik kapora bedeli, fırsattan yararlanmaktan vazgeçen kullanıcılara AC Yapı garantisiyle hiçbir kesinti olmaksızın iade edilirken; ev alış işlemlerini tamamlayanların ise ödemelerinden düşülüyor.

Ev sahibi olmak isteyenlerden kampanyaya büyük ilgi
Her yönüyle ayrıcalıklı bir yaşam tarzına ev sahipliği yapacak olan Dore Life projesine gösterilen ilgi, Facebook kampanyasıyla birlikte giderek artıyor. Ev satışı uygulamasının hayata geçirilmesinden itibaren çok sayıda kişi başvuru formunu doldurarak 5.000 TL’lik indirimden yararlanma hakkını elde etti.

Bir Cevap Yazın