Emre Aydın prodüktör oldu…

Rock müziğin başarılı temsilcisi Emre Aydın, ilk kez kendi projeleri dışında bir işe prodüktör olarak imza attı. Genç sanatçı, Beni Biraz Böyle Hatırla adını verdiği single albümünde yer alan ve geçtiğimiz aylarda en çok dinlenen şarkılar listelerinde bir numara kalan Soğuk Odalar şarkısının söz yazarı ve bestecisi Gülden Mutlu’nun single albümünde prod
üktörlük yaptı. Gülden Mutlunun albümü Emre Aydının kurduğu 565 Müzik Yapım ve DMC işbirliği ile müzik raflarındaki yerini alacak.

Emre Aydın, Beni Biraz Böyle Hatırla adlı single albümünde yer alan Soğuk Odalar şarkısının söz yazarı, bestecisi ve düetin sahibi Gülden Mutluya albüm yaptı. Başarılı projeleriyle kendinden söz ettiren Emre Aydın, sahibi olduğu 565 Müzik Yapımdan çıkan albüm için Gülden Mutlu çok yetenekli bir isim. Soğuk Odalar şarkısını duyar duymaz Güldenle birlikte bir iş yapmak istedim. Soğuk Odaların gördüğü ilgi benim bu düşüncemde haksız olmadığımı kanıtladı. Şimdi sıra, Gülden Mutluda. Eminim Unutamam Dedin şarkısı da en az Soğuk Odalar kadar beğenilecek dedi.
Emre Aydının Türkiyede alternatif işler üzerine yoğunlaşmak istediği için kurduğu ve kendi albümlerinin de prodüksiyonunu yapan 565 Müzik Yapımdan çıkan Unutamam Dedin single çalışmasına isim veren şarkının söz ve müziği Gülden Mutluya, düzenlemesi ise Mustafa Ceceliye ait.

Bir Cevap Yazın