Tweet Attıkça Deri Ceketin Fiyatı Hiç Düşer Mi?

çinden Moda Çıkan Alışveriş Sitesi, yeni ve eğlenceli bir kampanyaya ev sahipliği yaptı. İlki 29 Kasım tarihinde hayata geçirilen 1V1Y.COM TweetSale kampanyasında satışa sunulan ürünün fiyatı, üyelerinin attıkları tweetlerle belirlendi.

Türkiye’de ilk defa ve sadece 1V1Y.COM tarafından uygulanan TweetSale kampanyasında Derimod deri ceketin fiyatı, üyelerin attıkları tweetler sayesinde düştü. Üyeler TweetSale ile indirimleri yakalamak için kampanya ürününü “1v1ycom” “tweetsale” ve “derimod” hashtagleriyle tweetlediler. Tweet sayısı arttıkça düşen fiyat takipçileri heyecanlandırdı. Saat 11.00’da başlayan TweetSale kampanyası 18.00’da Derimod deri ceketin tükenmesiyle sona erdi. 369 TL’den satışa sunulan deri ceket, 5000 tweet atılması durumunda bedavaya satın alınabilecek iken, üyelerin fiyatın sıfırlanmasını beklemedi ve atılan 650 tweet sonunda Derimod ceket 199 TL’den şanslı 1V1Y.COM üyelerinin oldu.

Görülmemiş indirimlerle modayı yakalamanızı sağlayan 1V1Y.COM’un bu yenilikçi uygulaması sosyal medya severlerin yoğun ilgisini topladı. Türkiye’de ilk defa ve sadece 1V1Y.COM tarafından uygulanan TweetSale kampanyası ilerleyen zamanlarda farklı marka ve ürünlerle alışveriş tutkunlarını heyecanlandırmaya devam edecek.

Bir Varmış Bir Yokmuş’a üye olmak, en iyi markalara ve sezonun en iyi koleksiyonlarına kaçırılmayacak fırsatlarla sahip olmak için de http://www.1v1y.com adresini tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın