Sizlerin desteği ile Türkiye’de “karsiyakalife.com.tr” ilk 3’e kaldı

Hürriyet, Bumerang’ın 2’ncisini düzenlediği “Bumerang Blog Ödülleri’nde” “karsiyakalife.com.tr” 1000 siteyi geride bırakarak kategorisinde ilk 3’e girdi. Alanında uzman jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucunda 29 Kasım Perşembe akşamı Hilton Convention Center’da Karşıyakalılar adında ödülü almaya hak kazandı. Teşekkürler tüm okuyucularımıza…

En Tarz Blog

En Çalışkan Blog

En Sosyal Blog :

[highlight color=”yellow”]En iyi Yerel Site :[/highlight]

En Uyumlu Site:

En Bilge Forum:

Jüri Özel Ödülü:

Bloggerlar, ödüllerini dijital reklam sektörüne yön veren ajansların, markaların ve bloggerların katılımı ile 29 Kasım Perşembe akşamı Hilton Convention Center’da alacak. Ödül töreninde, finalistler arasından jüri üyelerimizin belirlediği birinciler de açıklanacak.

7 kategoride yarışan bloggerlar Geveze’nin sunumuyla  ödüllerine kavuşacak. Gecenin sonunda İskender Paydaş ve Mirkelam performanslarıyla eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Gecenin öncesinde ise dijital dünyanın önde gelen isimlerini bir araya getiren “Ustalardan İyi İçerik Atölyesi” başlığı altında çeşitli oturumlar gerçekleşecek. Oturumların ardından, Gizmodo Chief Editörü Matthias Sternkopf’un da konuşmacılar arasında yer alacağı panelle birlikte bloggerlar, ödüller öncesinde keyifli bir öğleden sonra yaşayacak.

 

Bir Cevap Yazın