Hiç Peru Usulü Tavuk Yediniz mi?

NEDİR BU PİLİCİN SIRRI?

DOLGUN
Piliçlerimiz AB stantartlarına uygun olarak üretim yapan saygın üreticiler tarafından Fred’s için özel olarak üretilmektedir ve ortalama 1,200 gr ağırlığındadır. Ülkemizde alışılmış uygulamaların aksine Fred’s Tavukları her 4 saatte bir yenilenir ve müşteriye servis edilmez !!!

LEZZETLİ
Piliç çevirmenin ana vatanı Güney Amerika’da doğmuş bir sosla marine edilip, özel bir yöntemle pişirilir. Türkiye’de ilk defa kullanılan ekipmanlarla sıcak hava ile pişirilmektedir, bu nedenle dışı çıtır, göğüs eti lezzetli, sulu ve yumuşak olur.

SAĞLIKLI
Fred’s sağlığınızı düşünür, bu nedenle hiçbir tavuk ürünümüzde ayçiçek yağı, margarin, transyağ gibi kızartma ürünleri kullanılmaz ayrıca kömür veya gaz alevinde pişirilmez. Piliç çevrilirken içindeki fazla yağ akar ve sürekli döndüğünden dolayı yanmadan pişer. Hem hafif hemde lezzetlidir. Ürünlerimiz ağır bir kalite kontrol süreciyle alınır, hazırlanır, sunulur ve ekipmanlarımız hergün özel temizlik malzemeleriyle temizlenir. Fred’s de 100% et yersiniz. Tavuk kıyması veya çeşitli karışımlardan oluşan hamurlar kullanılmaz.

HESAPLI
Fred’s de düşük maliyetle çalışılır, hijyen ve kalite dışında gereksiz yere para harcanmaz. Dükkanlar sade bir dekorasyona sahiptir, lokasyonlar mütevazidir, ancak müşterilerine bir telefon uzaklığındadır. Müşterinin ödediği bedel yüksek kiralı lokasyonlar, pahalı dekorasyon vb maliyetleri içermez, bu yüzden hesaplıdır.

Şimdi sizde deneyin!

www.fredschicken.com 

Merkez
Merkez Mah.Çavuşbaşı Cad. No:41 /A Çekmeköy – İSTANBUL
Şube Tel: (216) 639 0 666
Merkez Tel: (216) 641 99 88

Çekmeköy Şube
Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. No:41 /A Çekmeköy – İSTANBUL
Tel: (216) 639 0 666

Kent Plus Carrefour Şube
Kent Plus Carrefour – Ataşehir – İSTANBUL
SADECE GEL AL SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR.

Ege Park Mavişehir
Ege Park Mavişehir Moda ve Alışveriş Merkezi 2040 Sokak No. 104 Mavişehir KARŞIYAKA / İZMİR
Tel: (232) 382 7 382

Bostanlı Şube Adres
Yalı Caddesi 500/B Bostanlı / İZMİR
Tel: (232) 382 7 382

Yakında Kordon Şubesi

[highlight color=”yellow”]Bu bir ilandır…[/highlight]

 

Bir Cevap Yazın