Cips kasesi tasarlamak ister misin?

Türkiye’nin doğal patates cipsi Lay’s’in cips kasesi tasarım yarışması başlıyor. Markanın sembolü haline gelebilecek, günlük yaşamda kullanabilecek özgün, kullanışlı ve üretilebilir cips kasesi tasarımını kapsayan yarışmayla Lay’s’in yıllarca hatırlanacak sembolü, sevenleri tarafından tasarlanıyor.

TC ve KKTC’deki üniversitelerde Tasarım, Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okuyan öğrencilere, bu bölümlerden mezun ve / veya bu sektörde çalışanlara açık olacaktır. 01-31 Aralık 2012 tarihleri arasındawww.tasarlays.com veya www.etmk.org.tr sitelerine yapılacak başvuruların ardından, birinci seçilecek tasarım 30 Ocak 2013 tarihinde açıklanacaktır.

Yarışmayı kazanan tasarımcı, Milano’da düzenlenecek Tortona Design Week 2013’ü bir arkadaşıyla birlikte ziyaret etme şansına kavuşacak. Ödülün diğer sürprizi ise kazanan tasarımcıya toplam 1000 Euro tutarında seyahat gideri hediye edilmesi olacak. Yarışmada ikinci ve üçüncü olacak tasarımcılara ise The New Ipad (32 GB 3G+WİFİİ) hediye edilecek.

Yenilikçilik, marka kimliği, kullanıcı ihtiyacını karşılama ve üretilebilirlik kriterlerine göre değerlendirilecek olan Lay’s kase tasarımlarının, Lay’s’in doğal, sade ve şık imajını yansıtması, Lay’s markasını hatırlatıcı bir sembol haline gelebilecek kadar çarpıcı, akılda kalıcı ve özgün bir tasarım olması gerekmektedir.

Başvuru koşulları ve yarışmanın tüm detaylarına www.tasarlays.com sitesinden ya da Lay’s’in resmi Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu keyifli yarışmaya katılmak için son tarih 31 Aralık 2012 olacak.

Bir Cevap Yazın