Sertab Erener: “Garson olmak isterdim”

Kadir Çöpdemir TRT1 ekranlarından her Cuma gecesi 00.25’te başlayacak programı “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” ile Kanal D’deki samimi arkadaşı Beyaz’a rakip olarak geliyor. Dün gece ilk programını yapan Çöpdemir, programda Saba Tümer, Acun ve Sertab Erener’i konuk olarak aldı. Birbirinden ilginç ve samimi açıklamaların yapıldığı programda Sertab Erener yaptığı açıklamayla TV karşısında olanları şaşırttı.
Kadir Çöpdemir’in bir gün yaptığınız işleri bırakmak zorunda kalırsanız eskiden yapmak istediğiniz ya da yaptığınız hangi işi yapardınız sorusuna, konuklar ilginç cevaplar verdiler.

“Spor muhabiri olmazdım”
Saba Tümer, tekrar muhabirliğe döneceğini ve işini severek yapacağını söylerken, Acun tekrar spor muhabiri olmak istemediğini söyledi. “Çok zor bir iş gecesi gündüzü yok gençken yapılacak bir iş öyle bir durumda olsam başka mesleği seçerdim” dedi.

“Garson olmak isterdim”
Sertbp Erener ise aynı soruya çocukluğunda izlediği filmlerden etkilendiğini söyleyerek ” Eğer öyle bir durum olsa garson olmak isterdim insanlara hizmet etmeyi seviyorum” diyerek izleyicileri şaşırttı.

 

Bir Cevap Yazın