Özden Kaptanlar- Kasım Ayı Burç Tahminleri

Ay Kasım ayının büyük bölümünde boşlukta, yani açısız ilerliyor. Böyle zamanlarda işler planladığı gibi hemen sonuç vermeyebilir. Önemli kararlar veriyorsanız, bu kararların sonuçları da beklediğiniz yönde olmayabilir. İyisi mi siz bu ay eldeki işlerinizi tamamlamalı ve nispeten önemsiz işlere girişmelisiniz. Ortaklaşa konular, beklentiler yüzünden daha sabırlı olmamız gereken günlerdeyiz. Özellikle içerisinde parasal durumların olduğu konular gereğinden fazla uzayabilir.

Para durumunuzla ilgili konulara odaklısınız. Zira bütçenizi sağlam kılmanız gereken şartlar içindesiniz. Bu arada işte yaşanan değişim sizi zorlamakta. Aynı zamanda ortak paralar konusu size yeni sorumluluklar getirebilir. Ekonomik olmalı, kısıtlı koşulları dikkate almalısınız.

Ay burcunuzda iken her konuda etkinliğinizi ortaya koyacaksınız. Yeni başlangıçlarınız her anlamda sizi hevesli kılacaktır. Ancak bir yandan da işle ilgili ortak hedefler belirleme dönemi. Daha fazla ve güven paylaşımı beklemektesiniz. Bu konuda tek başına karar almakta zorluklar olabilir. İşte yenilikler ve çalışma sisteminizde yaratıcı etkiler öne çıkacak.

Bu ay daha rahat hareket edebileceksiniz. En azından riskli konuların dışında ilerleme şansınız var. Fedakarlık yapmanız gereken konular ise sürecek. Ancak sizi koruyan etkilerle kişisel alanda çok şey planlamaktasınız. Yaratıcı konularda yaşanan yenilenmeler moral verici görünüyor. Arkadaşlıklar ve gruplar içindeki canlanma hayatınıza hareket getirecek.

Sosyal aktiviteler hızlanırken, içinde bulunduğunuz gruplarda beklemediğiniz değişiklikler var. Yeni kişilerle farklı bir takım çalışması yapabilirsiniz. İşle ilgili konularda ise sorumluluklar ağırlaşıyor. Kendinizi yeniliklere yakın hissetmelisiniz. Sosyal hayatın getirdiği canlılık sürerken, aşk hayatınızda daha fazla ciddiyet söz konusu.

İşe ait amaçlar ve tamamlanması gereken işler yoğunluk kazanmakta. Elde olmayan şartlara uyum göstermeniz gerek. Ancak bir yandan da işle ilgili yenilenme süreciniz sancılı geçiyor. Başarıya odaklanmak isterken sorumluluklarınız artacaktır. Aileye ilişkin öne çıkan problemler de sizi yakından ilgilendirecek.

Kişisel açıdan sizi iyimser kılan ve huzur veren etkiler altındasınız. Eski kalıplardan kurtulmak ve yeni bir bakış açısı edinmek size çok şey kazandıracak. Eğitimle ilgili hedefleriniz bu sayede genişleyecektir. Uzaklarla ilgili temalar, yeni kişilerle bir araya geleceğiniz imkanlar dikkat çekebilir.

Alacak verecek meseleleri sizi biraz endişeli kılabilir. Zira geçmişten gelen bazı borçların karşınıza çıkma olasılığı var. Bu arada eşin ya da ortağın para durumuna ilişkin konular sizi bağlamakta. Aynı zamanda duygusal yakın bağlarda çözülme söz konusu.

Kişisel açıdan güçlendiğiniz söylenebilir. Hayatı daha ciddiye aldığınız bu süreçte önemli sorumluluklar içindesiniz. Ancak ortaklıkların her açıdan sizi etkilediği söylenebilir. Belki ortak giderlerin sorun yaratması ile harekete geçeceksiniz.

İş hayatının getirdiği değişiklikler sizi harekete geçiriyor. Tamamlamak zorunda olduğunuz işler odaklısınız. Bir yandan da beraber çalıştığınız kişileri sorunları zorluk yaratmakta. Bu dönem etkinliğinizi ortaya koymakta zorluklar var.

Sizi hareket geçiren keyifli gelişmeler var. Sevdiklerinizi ilgilendiren konular, hayatın hoş yanları gevşemeniz adına yeterli olacaktır. Yeni hobiler aradığınız bu günlerde yeniliklerden pay almalısınız. Aynı zamanda iş hayatında önemli bir dönemdesiniz.

Evde daha fazla huzur arayışınız var. Bitmesi gereken işler üzerinde durmalısınız. Ancak özel hayatınıza yeteri kadar vakit bulmakta zorlanacaksınız. İşle ilgili grup çalışmalarının bu dönem aksatılmadan ilerletilmesi gerekecek. Aynı zamanda yolculuklarda yaşanan deneyimler dikkat çekmekte.

Yeni düşüncelerle donanıyorsunuz. Bu sayede eğitimle ilgili planlarda uzun vadeli çözüm arayışlarınız olacak. Geçmişten gelen haberler ise sizi biraz yıpratabilir. Yeni deneyimler kazandığınız bu dönem sıkı bir çalışma süreci başlamakta.

Bir Cevap Yazın