Kaf Sin Kaf Denizbank ile anlaştı

Haber Türk gazetesinin verdiği habere göre, Karşıyaka Spor Kulübü Denizbank ile 200 bin TL’lik sponsorluk anlaşması imzaladı.

Kaf-Kaf, ‘Denizle güzel Projeye öncü olan Yönetici Volkan Sintaç, Denizbank’la yapılan sözleşmenin içeriğinde taraftar için kredi kartı hazırlanması ve kulüp binasına reklam panosunun asılmasının yer aldığını açıkladı. Ekonomik sıkıntılar yaşayan Karşıyaka, Denizbank ile yaptığı anlaşmayla nefes aldı. Projeye öncü olan Yönetici Volkan Sintaç, Denizbank ile yapılan sözleşmenin içeriğinde taraftar için kredi kartı hazırlanması ve kulüp binasına reklam panosunun asılmasının yer aldığını belirtti. Sintaç, anlaşma sonucunda kulübün kasasına 200 bin TL gireceğini ifade etti.

2 YILLIK ANLAŞMA
Hazırlanacak kredi kartını kullanacak Karşıyaka taraftarlarının kulübe gelir sağlayacağını belirten Sintaç, “Kartı kullanan taraftarlarımızın yaptığı harcama tutarının binde 1 ile 5’i arasında bir pay kulübe aktarılacak. Ayrıca, banka hareketli bir reklam panosunu 2 yıllığına kulübün üzerindeki alana asacak” diye konuştu. Çiğli’ye kapalı havuz projesi Karşıyaka Yüzme ve Sutopu Şubesi, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde atıl halde bulunan havuzu, yenilemek için kolları sıvadı. Şubede yer alan yönetim kurulu üyesi Uluç Serim, projelerini hazırladıklarını belirterek, “En kısa zamanda çalışmalara başlayacağız. Atıl halde bulunan havuzun üzerini kapatacağız. Tavanı açılır kapanır olacak. Karşıyaka’ya ilk resmi kapalı havuzu kazandıracağız” dedi.

Bir Cevap Yazın