Olgun Şimşek: ‘Akarken doldur’ lafına inanmam

Yalan Dünya’nın “Selahattin”i oyuncu Olgun Şimşek, CNBC-e’ye özel bir röportaj verdi. Röportajda “Büyük yatırımlarım yok, kendime yetecek kadar para kazanıyorum” dedi.
Malatya’da Cnbc-e’nin sorularını yanıtlayan oyuncu Olgun Şimşek, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şimşek, “Çok özel yatırımlarım yok zaten çok özel yatırım yapacak kapasitede birisi değilim. Genellikle kazandığımla yetinmeyi tercih eden bir insanım. Para hayatımda çok önemli bir yer işgal etmiyor. Hatta genel olarak parayı reddetmeyi daha çok sevdim bugüne kadar” dedi. “Akarken doldur” lafına inanmadığını dile getiren oyuncu, mümkün olduğu kadar az da olsa akıtmaya çalışan bir insan olduğunu söyledi.

MESLEKİ AÇIDAN OLGUNLAŞTIKTAN SONRA YÜKSEK PARA KAZANIRIM

Ünlü oyuncu, mesleki açıdan olgunlaştıktan sonra yüksek getirili para kazanmayı tercih ettiğini belirterek şunları söyledi: “Biraz mesleki açıdan olgunlaştıktan sonra o yüksek getirili paraları kazanmayı tercih eden bir insan olduğum için bugüne kadar daha çok reddetmeyi tercih etmiş bir insanım. Bu da aptal olduğum için değil büyük konforlar yaratmamayı kendime hedef aldığım için reddeden bir insan oldum.  Şimdilerde de bana yetecek kadar paralar kazanıyorum. Öyle büyük yatırımlarım yok”

BÜYÜMEKTEN KORKAN BİR İNSANIM

Olgun Şimşek, “İlerde bir şirket kurmayı düşünür müsünüz” sorusunu ise şöyle yanıtladı:

“Ben büyümekten korkar bir insanım açıkçası çünkü o tırnak içindeki büyümek insanın etrafını da genişleten birşey. Çalışan almak, o çalışanların sorumluluğunu almak büyük işler gibi geliyor bana. Bugüne kadar çok düşündüğüm birşey değil ama hayat belli de olmaz tabii. Mutlaka hayatımı sadece oyunculukla idame ettireceğim gibi bir şeyim de yok. Söz de vermiş değilim kendime. Başka birşey bir gün yapabilirim ama büyük bir şirket filan pek bildiğim işler değil, şirket olmak gibi niyetim pek yok”

CNBC-e / Burcu Artık

Bir Cevap Yazın