DOĞU VE BATI, MEDENİYETLER ÜLKESİ TÜRKİYE’DE BULUŞUYOR!

Madonna, Sting, Gweneth Paltrow, Red Hot Chili Peppers’in kundalini-yoga hocaları ANA BREET ve RAVI SING ‘’Yeni Bir Ben Doğuyor’’ Kişisel Gelişim Zirvesi için Türkiye’ye geliyor!

Mevlana Celalettin Rumi felsefesinin de anlatılacağı konferans için dünyaca ünlü Madonna, Sting, Gweneth Paltrow, Red Hot Chili Peppers’in kundalini-yoga hocaları ANA BREET ve RAVI SING, Forrest Yoga’nın kurucusu ANA FORREST, Bosna piramitlerini bulan arkeolog- araştırmacı SAM OSMANAGICH ve birçok bilim ve metafizik yöntemlerini örtüştüren değerli isimler üç gün boyunca birbirini takip eden seminer ve atölye çalışmaları yapmak üzere İstanbul’a geliyor.

Genel Koordinatörlüğü Amerika’da yaşayan Hollywood sinemasının dünyaca ünlü ismi Selma Blair’ın da Yoga Eğitmenliğini yapmış olan Türkan Aydoğmuş tarafından yürütülen ‘’Yeni Bir Ben Doğuyor’’ projesi kapsamında, 30 Kasım -2 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan zirvede, Psikoloji ve beyin üzerine yaptığı bilimsel araştırmalarında alkol bağımlılığı, stres ve öğrenme bozukluklarına yoğunlaşan yoga, Qigong ve meditasyon üzerine eğitimler veren Robert Boustany; Tibet meditasyonu ve yoga uygulamalarının kanser üzerine etkilerini bilimsel olarak araştıran ve USA, Latin Amerika ve Avrupa’nın çeşitli yerlerinde bu konuda eğitim vermeye devam eden Dr. Alejandro Chaoul; 25 senedir Chiropractic doktor olarak Amerika’da hizmet veren Dr. Joseph ve Carolyn Clauss; genetik ile kanser, beslenme, kalp hastalıkları ve yaşlanma arasındaki ilişkileri araştıran Dr. Jonathan Stein; meditasyon, karma, insan bilinci ve ileri yoga teknikleri üzerine araştırmalar yapmış olan Kaia Nightingale da konuşmacı olarak yer alacak.

Grand Cevahir Otel’de gerçekleşecek olan zirve hakkında detaylı bilgi
rezervasyon için: www.yenibirbendoguyor.com

Bir Cevap Yazın