Hediye Seçmek Kolay Mı?

‘Klasik hediyelerden sıkıldınız mı?’ sorusunu kime sorsak ‘Evet’ cevabı aldık; ancak Yılbaşı, Sevgililer Günü ya da Doğum Günü gibi özel tarihler yaklaştıkça birçok insan sevdiklerine nasıl bir hediye alınması gerektiği kaygısını taşıyor. Alışıldık hediyeler almaktan hoşlanmayanlar genelde yılın son gününe kadar arayışlarını sürdürüyor, yeni yılın belki de ilk sabahına kadar tatmin edici bir seçenek bulamıyor. Fakat tüm bu ihtiyaçları karşılayacak birbirinden ilginç tasarımlara sahip ürünleri tek bir platform üzerinden sunan bir mecra var:cokiyiyaa.com.

2010 yılının aralık ayında faaliyete başlayan cokiyiyaa.com alışılmadık tasarım ürünleri satan bir online alışveriş sitesi. Ayrıca Mavişehir Egepark Alışveriş Merkezi’nde bulunan şubesiyle müşterilerine ürünleri inceleme ve alma fırsatı da sunuyor. Sıradan alışverişin aksine burada yer alan ürünler gerçekten başka yerlerde rastlanmayan cinsten. Başta hobi, tasarım, teknoloji, dekorasyon ve oyuncak olmak üzere birbirinden farklı konsept tasarımlarına sahip ürünler cokiyiyaa.com özgün sunumuyla görücüye çıkıyor.

Ters Saat, Sinema Klaketi, Sakal Bere, Baget Kalem, Fantezi Zarları, Shot Oyunu, Sıcak Ayaklar , Kaçan Alarm Saat, Oscar Heykelleri ve bunlara benzer daha pek çok yaratıcı ürün ve icat internet kullanıcılarının bir tık uzağında bulunuyor. Cokiyiyaa.com kullanıcılarına sunduğu hızlı teslimat hizmeti ve müşteri destek kalitesiyle de dikkat çekiyor.

Cokiyiyaa.com Kurucu Ortaklarından Burak Ohrili, sitenin kuruluş amacı ve satılan ürünler hakkında şunları söylüyor: ‘Cokiyiyaa.com klasik hediyelerden sıkılan, İlginç, Sıradışı ve Kaliteli ürünler arayan müşterilerine, her yerde bulunmayan, farklı ve şaşırtıcı ürünleri arayıp bulup, onları tek bir mecrada toplayarak kullanıcılara kolaylık sağlayan bir internet sitesidir. İlkemiz kullanıcıların ister kendilerine ister başkalarına hediye edebilecekleri tasarım ürünlerimizi incelerken ‘cokiyiyaa’ diyebilmelerini sağlamak.’

Bir Cevap Yazın