İzmir 1. İstihdam Zirvesi

CVyolla.com, 08 – 09 Kasım tarihlerinde İzmir Valiliği öncülüğünde Türkiye İş Kurumu tarafından düzenlenen İzmir 1. İstihdam Zirvesi’ne katılıyor.

CVyolla.com, İzmir’de ilk defa düzenlenen İzmir 1. İstihdam Zirvesi’ne katılıyor. Çok sayıda firmanın, özel istihdam bürosunun ve İzmir’deki 9 üniversitenin katılacağı zirveye büyük ilgi olması bekleniyor. Zirvede iş arayan adaylar, tam ve yarı zamanlı iş ve staj imkanları bulacak. Bu iş imkanlarını sunan firma ve özel istihdam bürolarıyla tanışma, yüz yüze konuşma, iş görüşmesi yapma ve CV bırakma imkanına sahip olacak.

İzmir Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Kadri Kabak’ın deyimiyle; ‘Bu zirvede iş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, üniversite ve meslek lisesi öğrencileriyle işletmeleri buluşturmak amaçlanmıştır. Zirveye katılan firmaların insan kaynakları, oluşturulacak görüşme alanlarında, işverenlerin hedef iş gücü kitlesine ulaşmasını sağlayacak ayrıca iş gücünün işverene kolay ve etkili yolla buluşmasına yardımcı olacak. Bununla birlikte, gerçekleştirilecek panel, oturum ve söyleşilerle katılımcılara kişisel gelişim konularında bilgi ve birikim aktarımını elde edecekler.’

Kariyer zirvesi, 08 – 09 Kasım tarihlerinde 10:00 – 18:00 saatleri arasında, Kültürpark Uluslararası Fuar Alanı 3 ve 4 no’lu sergi salonlarında gerçekleştirilecek. Zirveye katılım ücretsiz olacak. Zirvenin kapıları, staj veya iş arayan, iş değiştirmek isteyen ve İzmir’deki iş ve staj imkanlarını yakından tanımak isteyen herkese açık.

Kariyer sektörüne birçok yenilik getiren CVyolla.com, zirvede iş arayan adaylarla buluşup uygun iş imkanlarını adaylara sunmayı hedefliyor. Sistem olarak alışılmış kariyer sitelerinden farklı çalışan CVyolla.com ile adaylar, kısa bir sürede binlerce şirkete ve İK danışmanı aracı kuruma CV yollayabiliyor ve CV’leri şirket yetkililerinin direkt e-posta kutularına gönderebiliyor.

Bir Cevap Yazın