VODAFONE RED SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN CUMHURİYET KUPASI’NDA ŞAMPİYON RAKETLER ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

11-24 Ekim tarihleri arasında düzenlenen turnuvada toplam 300 sporcu yarıştı. Toplam 10 kategoride şampiyonlara, ödülleri düzenlenen ödül töreniyle dağıtıldı. Vodafone Özel Ödülü ise Tekerlekli Sandalye Milli Tenis Takımı oyuncusu Büşra Ün’e verildi.

Vodafone Türkiye’nin, ayrıcalıklı müşterilerine hayatın her anında kendilerini özel hissettirmek üzere hayata geçirdiği Vodafone Red ana sponsorluğunda düzenlenen Cumhuriyet Kupası turnuvası sona erdi. Kültürpark Tenis Kulübü tarafından 11-24 Ekim tarihleri arasında düzenlenen ve 300 tenisçinin yarıştığı turnuvada kazananlar, düzenlenen törenle ödüllerine sahip oldu.

Kültürpark Tenis Kulübü’nde 2 hafta süren ve toplam 10 kategoride yarışılan turnuvada toplam 210 maç yapıldı. Kazanan sporcular, 31 Ekim Çarşamba akşamı Kültürpark Tenis Kulübü’nde düzenlenen Cumhuriyet Kupası ödül töreniyle ödüllerini aldılar. Turnuvada Vodafone Özel Ödülü, Tekerlekli Sandalye Milli Tenis Takımı oyuncusu Büşra Ün’e verildi.

İzmir cemiyet hayatının önemli isimlerini bir araya getiren gecede ayrıca modacı Dilek Süslüer’in “İzmir’in İncileri’’ adını verdiği özel koleksiyonu düzenlenen defileyle tanıtıldı. Tasarımların satışından elde edilen gelir ise “Kültürpark Tenis Kulübü Engelli Tenisi” için kullanılacak.

Lütfullah Kitapçı: “Sporu herkes için erişilebilir kılmayı hedefliyoruz”

Cumhuriyet Kupası ödül töreninde konuşan Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı şunları söyledi:

“Ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak üzere spora verdiğimiz desteği sosyal sorumluluk anlayışımızın bir parçası olarak görüyoruz. Sporu herkes için erişilebilir kılmayı hedefliyor, sağlıklı yaşam ve toplumun yaşam kalitesinin artırılmasına ve dünya standartlarında sporcuların yetişmesine katkı sunuyoruz.

Bu yıl Türkiye’nin 10 iline yaygınlaştırdığımız ve kayıtlarına İzmir’den start verdiğimiz Vodafone Football Cup; Alaçatı’da destek verdiğimiz ve bugün Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasında yer alan Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası; önümüzdeki günlerde koşulacak Türkiye’nin en geniş katılımlı kitlesel organizasyonu Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu, destek sunduğumuz sportif aktivitelerden bazıları. Şimdi de Türkiye’nin en saygın kulüplerinden biri olan Kültürpark Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası’na destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

Vodafone Türkiye olarak İzmir’e hem teknolojik hem de önemli sosyal yatırımlar yaptıklarını ifade eden Kitapçı, şöyle devam etti:

“İzmir’de teknoloji ve altyapı yatırımlarına hız kesmeden devam ederken, Türkiye Vodafone Vakfı aracılığıyla da sosyal yatırımlar yapıyoruz. Ege’nin incisi İzmir’imizin teknolojik ve sosyal hayatına katkı sunmaya devam etme arzusu ve kararlılığındayız. Ülkemizde tenisin gelişmesine katkı sunan en önemli kurumlardan Kültürpark Tenis Kulübü’ne destek sunmaktan ötürü mutluyuz. Turnuva kapsamında Vodafone Özel Ödülü’nü tekerlekli sandalyeli milli oyuncumuz Büşra Ün’e vermiş olmak bizim için ayrıca önemli.”

Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Osman Savran da törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Cumhuriyet Kupası, yönetimde olduğumuz son 3 yıl boyunca hep Türkiye’nin önde gelen turnuvalarından oldu. Bu yıl da, iletişim sektörünün dünya markası olan Vodafone Red sponsorluğunda gerçekleşen bu turnuva tenisseverlere gerçek bir şenlik yaşattı. Kültürpark Tenis Kulübü, Engelli Tenisinde adını ülke sınırlarının ötesine taşımış bir marka, bu nedenle Vodafone Red özel ödülünün bu sporda kulübümüzün adını milli takımlarda da gururla taşıyan oyuncumuz Büşra Ün’e verilmesi bizi ayrıca mutlu etti. Kültürpark Tenis Kulübü ile Vodafone işbirliğinin önümüzdeki dönemlerde Türk Tenisine yeni değerler yaratacağına inancımız tam. Böyle anlamlı bir turnuvayı kendileri ile birlikte gerçekleştirmekten gururluyur ve bu işbirliğinin uzun yıllar sürmesini diliyoruz.Gururla tamamladığımız turnuvamız için başta Vodafone Red olmak üzere tüm katılımcı ve destekçi dostlarımıza teşekkür ediyoruz. ”

Vodafone Red Cumhuriyet Kupası Kategorilerinde ilk sırayı alan oyuncular :
25+ tek erkekler: Şampiyon Barış MERT, finalist Mert AŞKIN
35+ tek erkekler: Şampiyon Eray ERTUĞ, finalist Yılmaz SATU
45+ tek erkekler: Şampiyon Beytullah ALDEMİR, finalist Kaan BOZKURT
55+ tek erkekler: Şampiyon Cafer Şen, finalist Mustafa OPSAR
35+ tek bayanlar: Şampiyon Filiz YILMAZ, finalist Zerrin ŞERBETÇİ
45+ tek bayanlar. Şampiyon Ayşim PENETTİ, finalist Diane FOWLER
25+ çift erkekler: Şampiyon Ahmet ASLANER/Serkan KURT, finalist Mehmet ATAY/Celal ÖZÜDOĞRU
35+ çift erkekler:Şampiyon Doğan Koçan/Hüsnü Hatipoğlu, finalist Bülent Necimoğlu/Umut Engin
35+ çift bayanlar: Şampiyon Ayşim PENNETTİ/Nurcan KOCAYOL, finalist Diane FOWLER/Peri SUNUCU
35+ karışık çiftler: Şampiyon Diane FOWLER/Hüsnü HATİPOĞLU, finalist Aysel ERTUĞ/Doğan KOÇAN

Bir Cevap Yazın