ÇİĞLİ’DE EMRE AYDIN FIRTINASI

Çiğli Belediyesi tarafından bir dizi coşkulu etkinlikle kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın finalinde Emre Aydın konseri vardı. Sevilen rock müzik sanatçısı Emre Aydın’ı izlemeye gelen on binlerce kişi alanı hınca hınç doldurdu.
Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın final gecesinde gençler tarafından büyük beğeni toplayan rock müzik sanatçısı Emre Aydın sahne aldı. Muhteşem havai fişek gösterileriyle taçlanan gecede ilk olarak türkülerin sevilen isimleri Serap Yağız ile Cem Erdost İleri beğenilen ezgileri seslendirdiler. Ardından sahne alan Murat Balkan ve dansçıları da coşkulu kalabalığa Balkan havası estirdi. Halayların çekildiği gecede büyük coşku yaratan anlardan biri de 10. Yıl Marşı’nın hep birlikte söylenmesi oldu.
Gecenin yıldızı Emre Aydın sahneye çıktığında ise adeta yer yerinden oynadı. On binlerce insanın doldurduğu alanda, Emre Aydın hayranları tüm şarkılara büyük coşkuyla eşlik ettiler. Başkan Metin Solak, eski ve yeni parçalarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar müthiş sahne performansı ile seslendiren Emre Aydın’ı gençlerin arasında izledi.

Bir Cevap Yazın