Özden Kaptanlar Ekim ayı burç tahminleri

Ay bugün Kova burcuna ilerleyerek daha olumlu ve beklentiler açısından pozitif bir ay getirmekte. Gerçekçi, mantıklı ve dengeli hareket edebiliriz. Duygularımızı ifade etme konusunda olumlu koşullar bulacağız. Arkadaşlıklar, sosyal faaliyetler ve yenilik getiren olaylar içerisinde çok daha mutlu olabiliriz. Duygu ve düşüncelerimizde oldukça iddialı olabiliriz ancak duygusal inatçılık bir sorun haline gelebilir. İlişkilerimizde daha esnek olmaya bakmalıyız. İlginç fikirler ve yenilikler için güzel fırsatlar yakalayabiliriz.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

İş hayatının getirdiği sorumluluklar takım çalışmalarında devam ediyor. Ancak daha özgür ve kişisel açıdan rahat edebileceğiniz olanaklar bulacaksınız. Yeni paylaşımlar size ortak bir payda getirecektir. Sosyal çevrede aldığınız sorumluluklarda ise daha fazla disiplin ihtiyacı doğmakta. Geleceğe dönük ümitlerinizde kararlı adımlar atabilirsiniz.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Artık iş hayatı ve kariyerinize yönelik planlar yapabilirsiniz. Daha fazla yenilik aramanız halinde var olan koşulların lehinize çalıştığını göreceksiniz. Ancak bir yandan da tamamlanması gereken pek çok konu olacak. Destek görmekte zorlanacağınız bu günlerde pratik yanlarınızı kullanmalısınız. Amaçlarınıza ilişkin planlarınızda kısa vadede harekete geçirici şartlar oluşacak.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Yapıcı bir çaba içindesiniz. Sizi geren konuları arka planda bırakarak hayata daha güvenli ve kararlı bakıyorsunuz. İyimserlik kazandığınız bu dönem kişisel açıdan gelişim içinde olacağınız konularla ilgileneceksiniz. Uzaklardan gelecek olumlu haberler planlarınızı uzun vadeye yayacağınızı gösteriyor. Destek alacağınız ilişkiler ise yabancılarla ilişkileri öne çıkaracak.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Her açıdan sizi zorlayan temalar içindesiniz. Duygusal beraberliklerin getirdiği mesafe sizi daha endişeli kılabilir. Bir yandan da eldeki maddi kaynakların korunması gereken dönem devam ediyor. Finansal açıdan destek arayışınız ise çözümsüz kalacaktır. Alacak verecek konularını ele almanız gereken bu günlerde aşırı harcamalar sorun olabilir.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Her açıdan hareketli ve canlı günler içindesiniz. Yakın arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar yenilenmelere işaret ediyor. Size yeni deneyimler bu yöndeki ilişkiler yolu iler gelebilir. Ancak bir yandan da ortaklıklar üzerinizde baskı kurmakta. Esnek olmanız halinde uzlaşı sağlanacaktır. Sabit fikirli yanlarınız ilişkileri zorlayabilir. Dikkatli olmalısınız.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş hayatında yeni bir süreç. Size geniş imkanlar ve fırsatlar getiren gelişmeler var. Ancak günlük işler açısından daha toparlayıcı davranabilirsiniz. Zira kısa dönemde değişik yöntemler işinizi kolaylaştırabilir. Hizmet edilmesi gereken işler açısından ise zorlanabilirsiniz. Belki yeni bir organizasyon konusu dikkat çekecektir. İş disiplini ve faydalı olmak isteyen yanlarınız öne çıkacak.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendi isteklerinize odaklı zamanlar yaşıyorsunuz. Yaratıcılığınızı geliştirmek ve somut işler çıkarmak açısından biraz sorumluluk almanız gerekebilir. Aynı zamanda duygusal ilişkilerde ifade edilemeyen durumlar söz konusu. Biraz gevşemeli, bu günleri daha rahat geçirmelisiniz. Neyse ki sosyal açıdan sizi canlı tutan arkadaşlıklar yaşamaktasınız.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Pek çok konuda netleşmemiş planlar yapmaktasınız. Kontrol edemediğiniz konular akışa bırakabilirsiniz. Zira öncelik kazanan evle ilgili uğraşlar sizin sorumluluğunuzda ilerleyebilir. Belki aile büyükleri ile ilgili yeni gelişmeler bağlayıcı olacaktır. Aynı zamanda bir yere yerleşmekle ilgili planlar büyük bir endişe kaynağı olarak karşınıza çıkıyor.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

İletişim içeren pek çok konu sizi hareketli kılmakta. Haberleşme trafiği artarken, yeniliklere açık yanlarınızla plan değişiklikleri yapıyorsunuz. Daha değişik düşünce arayışı içinde olduğunuz bu dönem eğitim çalışmalarında yaratıcı yanlarınızla yön bulabilirsiniz. Kısa yolculuklar açısından ise keyifli günler söz konusu. Kardeşlerle ilişkilerin getirdiği mesafe can sıkıcı olabilir.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Para durumunuzu ilgilendiren yeni kararlar almaktasınız. Zira işten beklediğiniz destekler bütçenizi toparlamak için yeterli olmayacaktır. Daha fazla çalışma kapasitenizi ortaya koymanız ve becerilerinizi harekete geçirmeniz gerek. İş hayatını içine alan gergin dönemler ise kritik görünüyor. Üstlerle ilişkilerde yaşanacak tersliklere karşı oldukça.

Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Burcunuzda ilerleyen Ay sizi her açıdan motive etmekte. Sizi meşgul eden ve belirsizlik içeren konulara daha farklı açılardan yaklaşabilirsiniz. Harekete geçirici olan sosyal hayat ise değişiklikler içermekte. Entelektüel bir konuyu daha yaratıcı biçimde ele almanız söz konusu. Ancak parasal alanda aynı şartlara sahip değilsiniz. Riskli yatırımlara dikkat etmelisiniz. sakin yaklaşmalısınız.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Daha içe dönük ve karmaşa içinde olacağınız şartlar var. Sizi bekleyen pek çok fedakarlık eklenince kendinize karşı daha özenli olmalısınız. Geçmişte yaşananların etkisi altıda iken karar vermekten kaçınmalısınız. Özellikle ortaklıklarda yaşanan parasal problemler bugün sizi zorlayabilir. Eldeki işlere biraz daha konsantre olmaya çaba göstermelisiniz.

Bir Cevap Yazın