İlginç Şeyler – Ekim

1Çikolata yazan lezzetli kalem
Sevgilinizle romantik dakikalar geçirmek isterseniz çok farklı bir alternatifle karşınızdayız: Çikolata Kalem. Chocolate Pen kalemin görünüşte normal kalemlerden bir farkı olmamasına rağmen yenebilen çikolata yazıyor. Chocolate Pen ile sevgilinizle harikalar yaratmanız mümkün.

2 Cüzdanlı kitap şeklinde iphone kılıfı
iBook Cüzdanlı iphone kılıfı ile tüm iphone kabı modellerini çöpe atmak isteyeceksiniz. Dış görünüşünü aynı bir eski, deri ciltli, küçük bir el kitabı gibi olsa da o hem bir iphone kabı hem de görüp görebileceğiniz en pratik cüzdan! iBook cüzdan iphone kabı sayesinde cüzdanınız ve iphonenunuz birleşecek.

3 Kulak şeklinde harika kulaklık toplayıcısı
Kulak Kablo Toplayıcı’nın gerçek kulak görünümü herkesi çok şaşırtıyor! Ear Headphone Cable Tidy’e kulaklıklarınızı sarın ve kulaklıklarınızın kaybolma veya düğümlenme derdinden rahatlıkla kurtulun.

4 İphone vantilatör
Sıcaktan bunaldığınız zamanlarda serin bir mola vermek isterseniz iPhone Vantilatör ü çıkarın, iPhone’nunuza takın ve anında ferahlamanın tadına varın. iPhone Fan’ı bir an olsun yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz

5 Tavandan sarkan örümcek foto askılığı
Görüp görebileceğiniz en ilginç fotoğraf askılıklarından biri karşınızda: Örümcek Foto Askısı! Tavandan sarkarak duran bu harika foto askısı Spider Photo Clip Mobile ile tüm güzel fotoğraflarınız bir ağ gibi odanızı sımsıcak sarsın… En güzel anılarınız Örümcek Fotoğraf Askısı ile sadece duvarlarda değil odanızın en orta yerinde bile canlansın.

6 Sanal bir klavyeniz olsun ister miydiniz?
Eğer telefonunuzun ya da ipadinizin klavyesi olmadığından zorlanıyorsanız Celluon Magic Cube size bir sanal lazer klavye yaparak bu sorununuzu kolayca çözebilir! Her türlü düz yüzey üzerine yansıtma ile tam boy sanal bir klavye oluşturan Magic Cube; iPhone, iPad, Macbook ve diğer akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarların hepsi ile uyumludur. Artık iphone nuzdan ya da tablet pc nizden yazı yazarken ekranın içine sıkışıp kalmayacaksınız.

7 Artık kapak yıldızı siz olacaksınız!
Satış rekorları kıran 12 farklı dergi ve gazete kapağında her sabah kendinizi görmek ister misiniz? Time, Newstatesman, Woman’s World, Playboy, Bazaar, Dazed, B, Elle, Newsweek, GQ Style, Vogue ve Herworld dergilerinin kapağında her sabah uyandığınızda kendinizi görmenin mutluluğu paha biçilmez!

8 İçeceklerinizi kendi yaptığınız muazzam pipet ile için!
İçeceğinizi hazırlarken yaratıcı yönünüzü açığa çıkartın. İster enfes bir kokteyl, ister sadece bir bardak su olsun, bu muhteşem Kendin Yap (KY) Pipetleri sayesinde içeceğinizi zerafetle yudumlarsınız. İçkinizi sonsuz adette dolanan, dönen, ayrılan ve eğilen hatlar oluşturarak hazırlayabilir ve onu basit bir içecekten gökdelende kendini kaybetmiş bir tesisatçının döşediği borulara çevirebilirsiniz.

9Sese duyarlı plasma efektleri veren müthiş klips
Sesin ritmine göre duyarlı olan bu plasma klipsi ile tüm partilerin ya da barların en dikkat çekeni siz olacaksınız. Kemerinizden şapkanıza, şapkanızdan giysinize kadar istediğiniz her yere takabileceğiniz bu klips müziğin ritmine göre plasma efektleri yaratarak inanılmaz bir görüntü oluşturacak!

10 Büyüyen sihirli kar
Kar yağdığında hepimizin içine bir mutluluk dolar ama bu mutluluk güneşin çıkmasıyla maalesef uzun sürmez. Sizi Büyüyen Sihirli Kar sayesinde yılın her günü karla buluşturuyoruz! Magic Snow ile doyasıya karla oynamanın tadına varın!

Bir Cevap Yazın