ABLAMIN %100 ORİJİNAL KOKTEYLLERİ GECELERİN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

 İletişimci Özgür Arasın yeni sezon için baştan aşağı yenilediği mekanı Ablam, en eğlenceli gecelere özgün bar menüsündeki birbirinden özel kokteylleriyle eşlik ediyor. Son günlerde adı dilden dile dolaşan Ablam, İstanbul gece hayatına da ilham vermeye başladı.

Ablamın Özgür Arasın tarifleriyle hazırlanmış ve özel şişelerde sunulan seçkin kokteyllerinin eğlence sevenlerin vazgeçilmez tatları haline gelmesi İstanbul gece hayatındaki diğer mekanlarda taklitleriyle sunulmasına sebep oldu. Orijinallerini sadece Ablam da tadabileceğiniz ve formülleri Özgür Arasa ait olan enfes kokteyller, eğlenceyi heryerde devam ettirmek isteyenler için de özel şişelerinde satışa sunuluyor.

BAŞKA YERDE YOK!

Özgür Arasın tavsiye ettiği mükemmel karışımı Aptal Sarışın, Ablamın en çok beğenilen kokteyllerinin başında geliyor. Tropik meyvelerin eşsiz tadıyla ilk anda bağımlılık yaratan ve isminin hakkını vererek gecelerin aranan içkisi haline gelen ŞıpSevdi bir çok mekanın bar menüsüne de ilham oldu. Farklı mekanların Ablamın menüsünü örnek aldıklarını söyleyen Özgür Aras Yaptıklarımızın taklit edilmesi güzel. Farklı ve akılda kalıcı bir şey yaptığımızın göstergesi oluyor diyor.

AKILDA KALICI, ENFES KOKTEYLLER ABLAMDA

Eğlencenin nabzını tutan Ablamın diğer özel kokteylleri ise Bodrumun mis kokulu mandalinalarının ateşli birleşimi Aptal Şarışın, çarpıcı bir tatla müziğe eşlik eden Limonata , gizemli Nagihanve kırmızının şehvetli dokunuşu Ruj gibi eğlence anlayışına akılda kalıcı lezzetler katan müthiş kokteyller..

Salıdan Cumartesiye haftanın 5 günü boyunca yerli ve yabancı şarkılar eşliğinde eğlenceli
gecelerin yaşandığı Ablam, gece hayatında farklılık arayanlar için muhteşem bir seçenek olarak İstanbul gece hayatına yön vermeye devam edecek.

Ablam
Asmalımescit Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi No: 83
Para Palas Oteli Karşısı (ex eelence)
Beyoğlu / İstanbul
0536/ 594 11 39
twitter.com/ablamistanbul
twitter.com/ozguraras
facebook.com/ablam
fourquare.com/ablam
BlakBerry Pin No: 2171670A

Ablam da Vale Hizmeti mevcuttur.

Bir Cevap Yazın