ARZUM LOLITA STANDLI SAÇ DÜZLEŞTİRİCİSİ İLE SAÇLAR HAVALANIYOR

Küçük ev aletlerinde tasarımı ve fonksiyonelliği bir arada sunan Arzum, yeni saç bakım ürünü ile kadınların vazgeçilmezi olacak. Arzum’un yeni ürünü Lolita Standlı Saç Düzleştiricisi ile her an her yerde parlak, sağlıklı ve ışıldayan saçlarla havalı görünmek artık daha kolay. Stand özelliği de bulunan ürün, ısısı yüksek olsa dahi standına yerleştirilerek rahatlıkla kullanılabiliyor.
Arzum bir yandan hayatı kolaylaşırırken diğer yandan kaliteli ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Saçlarına özel ilgi gösterenlerin oldukça beğeneceği Arzum Lolita Standlı Saç Düzleştiricisi 120 dereceden başlayan ve 210 dereceye kadar çıkabilen ısı kontrolü sağlama özelliği farklı saç tiplerine göre ayarlanabiliyor. Turmalin seramik kaplı düzleştirici plakaları ile maksimum koruma özelliği olan ürün 51 Watt’lık gücüyle de kısa zamanda etkileyici sonuçlar elde etmek için ideal.
Saçların sağlıklı ve havalı görünmesine olanak tanıyan ürün 60 dakikada otomatik kapanma özelliğiyle oldukça emniyetli. Kullanımı da son derece pratik olan Arzum Lolita Standlı Saç Düzleştirici 1,8 metre kablo uzunluğu sayesinde her ortamda tercih edilebiliyor.

Bir Cevap Yazın