Gürsel Tekin Başkan Karabağ’ın Konuğu oldu

Bayraklı Belediyesi’nin katkılarıyla dördüncüsü düzenlenen Yamanlar Festivali’ne halk büyük ilgi gösterdi. Gün boyu süren etkinlikler de Festival kapsamında Kıdem tazminatı ve Özelleştirme konulu panel düzenlendi. Panele CHP Genel başkan yardımcısı Gürsel Tekin, CHP İzmir il başkanı Ali Engin, Bayraklı Belediye Başkanı, Hasan Karabağ, Yamanlar Spor kulübü üyesi Yusuf Gencer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Panel Başkan Karabağ’ın Moderatörlüğün de Gerçekleşti
Başkan Hasan Karabağ’ın Moderatörlüğünü üstlendiği Panelde Kıdem tazminatı, Özelleştirme konuları masaya yatırıldı. Panelde Soruları cevaplayan Gürsel Tekin konuları meclise taşıdıklarını dile getirdi.

Gürsel Tekin Belediyenin çalışmalarını yerinde inceledi
Panelin ardından CHP Genel başkan yardımcı Gürsel Tekin ve Bayraklı Belediye başkanı Hasan Karabağ Bayraklıda kısa bir tur attı. Başkan Karabağ Bayraklı Belediyesinin gerçekleştirdiği ve hala devam eden projelerini yerinde gösterdi.
İlk olarak Gümüşpala Pazar yerini gezen Gürsel Tekin ve Başkan Karabağ daha sonra Ümit Boz Spor tesislerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Karabağ tesis hakkında bilgiler verirken devam eden çalışmaları anlattı. Buradan

Doğançaydaki şantiye binası ve Park bahçe çalışmalarını geçildi.
Bayraklı Belediyesi’nin katkılarıyla dördüncüsü düzenlenen Yamanlar Festivalinde usta sanatçı Suavi konserine katılan Gürsel Tekin ve Başkan Karabağ halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Vatandaşların ilgiyle izlediği Konser iki saat sürdü. Konserin ardından Gürsel Tekin Bayraklıdan ayrıldı.

Bir Cevap Yazın