Soyak’tan Mavişehir Optimus ve Siesta’dan ev alanlara hediye çeki

Soyak Mavişehir Optimus ve Siesta’dan ev sahibi olanları çok sevindirecek bir kampanya sunuyor. Mavişehir Optimus ve Siesta’dan ev alanlar 2 bin 500 TL değerinde dekorasyon, beyaz eşya ya da elektronik eşya alımlarında kullanabilekceleri çekin de sahibi oluyorlar.

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde öncü projelere imza atan Soyak, İzmir Mavişehir Optimus ve Siesta’dan ev sahibi olanları çok sevindirecek bir kampanya sunuyor. Soyak, Mavişehir Optimus ve Siesta’dan ev satın alanlara 2 bin 500 TL değerinde çek hediye ediyor. Böylece ev sahipleri, yeni evleri için diledikleri mobilya, elektronik eşya ya da beyaz eşyayı satın alma imkanına sahip oluyorlar.

Adını ‘ideal’den alan Soyak Mavişehir Optimus, İzmirlilere ideal ölçülere ve yüksek standartlara sahip yaşam alanları sunuyor. Mavişehir Optimus’ta bahçeli dubleks evler huzurlu, sakin, dingin ve şık yaşamanın olanağını sunuyor. Yine İzmir’de yer alan Soyak’ın bir diğer projesi Siesta, Körfez manzarasından maksimum derecede yararlanan 2 bin 250 konuttan oluşuyor. Fonksiyonelliğin, mimari estetikle birleştiği az katlı bina’ konseptiyle İzmir’de kent yaşamına farklı bir soluk getiren Soyak Siesta; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki daireleri ile her zevke ve beğeniye hitap ediyor.

Bu kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi için Soyak 444 0 795 numaralı telefondan ise 7 gün 24 saat hizmet verene Soyak Müşteri Hizmetlerini aramak yeterli.

Bir Cevap Yazın