YALIN ‘SEN EN GÜZELSİN’ DİYECEK!..

Yıllarca dillerden düşmeyecek, en güzel Yalın şarkılarından oluşan ‘Sen En Güzelsin’ albümünün ilk İstanbul konseri 1 Eylül Cumartesi akşamı Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek. Konser için tamamen özel bir repertuar hazırlayan Yalın, normal sahne performansını da uzatarak, bu geceye özel olarak 2 saat sahnede kalarak 23 şarkı seslendirecek.

Dinleyenlere adeta bir müzik ziyafeti sunacak Yalın, konserde Temmuz ayında çıkardığı ve listelerin en üst sıralarında yer alan ‘Sen En Güzelsin’ albümünün tüm parçalarının yanı sıra en sevilen şarkılarını da söyleyecek.

‘Dadadadan’,’Kasma’ gibi hareketli şarkılarda Kuruçeşme Arena’ı ayağa kaldıracak Yalın, ‘Sen En Güzelsin’,’Merdiven’,’Aslında’,’Onun Yolu’ gibi duygusal parçalarda ise dinleyenleri bambaşka yerlere götürecek.

Müziğin ve Boğaz’ın birbirine eşlik edeceği gecede Yalın, hayranlarıyla Kuruçeşme Arena’da ‘İstanbul Sen En Güzelsin’ diyecek.

Tüm gece boyunca konser alanına kurulacak ekranlardan Yalın hayranları #istanbulsenengüzelsin hashtag’ıyle geceye ilişkin duygularını paylaşacak.

Konsere özel olarak hazırlattığı sahnesinde, 10 kişilik orkestrasıyla sahne alacak Yalın Boğaz’ın kıyısında unutulmaz bir gece yaşatacak.

Bu unutulmaz gecenin bir parçası olmak için biletler biletix’te!..

Tarih: 1 Eylül 2012, Cumartesi

Yer: Turkcell Kuruçeşme Arena

Saat: 21.00

Bir Cevap Yazın