Özden Kaptanlar Ağustos ayı burç tahminleri

12 burç elemanları, bu aralar gökyüzü hala çatışmalı, çekişmeli ve hatta öfkeli… Makro dan mikro’ya kadar etkilerini hissedeceksiniz. Kimsenin kimseye hava atacak durumu yok… Özellikle yengeçlere, kovalara, oğlaklara, ikizlere ve akreplere bu aralar blöf yapmayın. 8 Ağustos’a kadar, balık ve başaklar sağlık ve maddi konular açısından geçmişe inceden kederlenme hallerindeler. Jüpiter ikizler de bu da bilgi çağı demek oluyor. Bilgi kirliliği çevrenizde çok olacak o yüzden dikkatli olmalısınız. Başak burcunda olanlar fazla mütevazı olmanıza artık gerek yok. Kovalar 7 Ekim’de Satürn kariyer, ev ve cinsellik konularında sizi zorlayacak.

Koç

Bu aydan başlayarak hayata bakış açınız daha net, cesur ve risk almaya eğilimli olabilir. Doğal yeteneklerinizi çok daha iyi kullanabileceksiniz. Kendinizi ortaya koyduğunuz sürece başarılı olabileceğinizi görebilirsiniz. İçinizden geldiği gibi davranabilirsiniz. Aşk çok daha heyecan verici olabilir. Üzerinde çalıştığınız projeleri daha iyi hale getirmek için uğraş verebilirsiniz. Sosyal alanda da hareketlisiniz ancak biraz daha toleranslı olmaya çalışın. Güneş’in Aslan burcuna ilerlediği bu yeni dönemde kendinize ayırabileceğiniz zamanlar var.

Boğa

Bu ay Güneş’in Aslan burcuna girmesi dayanıklılık açısından test edilmeye başlanacağınızı gösteriyor. Elinizdeki kaynakları nasıl kullanıyorsunuz, daha somut konular üzerinde neler yapabilirsiniz sorularının peşine düşebilirsiniz. Aynı anda birden fazla iş ve tamamlanması gereken durum sizi strese sokabilir ancak çok iş başarabilirsiniz. Bu dönemde eve, ailenize ait konular, babanıza ait durumlar ya da toprağa, gayrimenkule ait gelişmeler daha fazla zamanınızı alabilir. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz günlerdesiniz.

İkizler

Hala burcunuzda ilerleyen Venüs size ilişkiler, arkadaşlıklar ve sosyal alanda daha hareketli, canlandırıcı fırsatlar getirmekte. Aşkta ve arkadaşlıklarınızda daha girişken olabilirsiniz. Güneş burcunuzla uyumlu hale gelirken bir süredir üzerinde çalıştığınız konuları daha iyi anlatmakta ve başkalarına aktarma imkanı olabilirsiniz. Bu yeni dönemde yakın çevrenizden gelen haberler sizi daha hareketli kılabilir. Konuşmalar, yazışmalar, ziyaretler ve yolculuklar önem kazanabilir. Sözlerinizle daha etkin olabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular da dikkat çekebilir.

Yengeç

Son bir aydır yeni adımlar attınız ve kişisel konulara önem verdiniz. Şimdi Güneş Aslan burcuna ilerleyerek sizin para ve kazançlar evinizi aydınlatmaya başlıyor. Bu dönemde gelirlerinizi ve iş durumunuzu çok daha fazla önemseyebilirsiniz. Yeni kazançlar olabileceği gibi harcamalarınız da yükselebilir. Daha dikkat çekici şeyler için alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle iş konusunda parasal konular üzerinde daha fazla durma gereği olabilir. Bu dönemde ev ve yerleşime ait işler için de çok çaba sarfedebilirsiniz. Ancak aşkta hava biraz bulutlu.

Aslan

Nihayet Güneş’in burcunuza ilerlemesi ile birlikte sizin günleriniz başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca kişisel alanda pek çok adım atabilirsiniz. Olayları yönlendirme gücüne sahipsiniz. Bu dönemde daha çok dikkat çekecek ve başarılarınızla öne çıkabileceksiniz. Gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Kişiliğinizi iyi kullanmaya bakmalısınız. Ancak ilişkilerinizde daha toleranslı olmanız gerekebilir. Bu dönemde arkadaşlıklar hayatınıza renk getirmekte. Yeni umutlarınız ve beklentileriniz var. Üzerinde çalışabileceğiniz pek çok düşünce söz konusu.

Başak

Bu yeni dönemde önceliklerinizi değiştirmeniz yararlı olacak. Uzun zamandır üzerinde düşündüğünüz konular için beklemelisiniz. Sizi daha içe dönük kılan ya da hassaslaştıran temalar var. Özellikle iş hayatında gururun söz konusu olduğu durumlar dikkat çekici olabilir. Benzer şekilde tam olarak net göremediğiniz durumlara dikkat etmelisiniz. Elinizde olmayan nedenler yüzünden zarar görebilirsiniz. Yine de bu dönemde iş hayatında anlaşmalar, yeni ilişkiler sizi oldukça meşgul kılabilir. İşteki anlaşmalar yeniden gözden geçirilebilir.

Terazi

Geçtiğimiz bir ay boyunca pek çok konuda, özellikle iş ve evlilik, anlaşmalar alanında daha fazla çaba sarfetmiş olabilirsiniz. Şimdi bu dönemde geleceğe daha pozitif bakabileceğiniz olanaklar doğmakta. Gelecek beklentileriniz, ümitleriniz yükselmekte. Ayrıca pek çok çabanızın karşılığını da görebilirsiniz. İşten gelebilecek kazançlar var. Bu arada savaş gezegeni Mars burcunuzda ilerlerken çok daha girişimci ve cesursunuz. Hatta kişiliğinizin tutkulu taraflarını daha fazla gösterebilirsiniz. Aşkta daha maceracı günler söz konusu.

Akrep

Güneş’in Aslan burcunda parladığı bugünlerde siz de hedefleriniz yönünde daha güçlü adımlar atabilirsiniz. Sorumluluklar, işe ait gelişmeler fazlasıyla vurgulanmakta. Eğer yeteri kadar hazırsanız, bu dönemde iş hayatınızda daha büyük adımlar atabilirsiniz. Gururunuzu, başarınızı ilgilendiren durumları çok daha fazla önemsiyor olabilirsiniz. Ancak bu dönemde ilişkilere, iş ortaklıklarına ya da evlilik durumunuza özen göstermek gerek. Duygusal açıdan kendinizi ortaya koyarken bazı karmaşalar ya da küçük çaplı krizler söz konusu olabilir.

Yay

Bu haftadan başlayarak Aslan burcuna ilerleyen Güneş size daha güçlü motivasyonlar, istekler getiriyor. Hayata bakış açınızı genişletebileceğiniz fırsatları değerlendirmelisiniz. Bir süredir sizi duygusal açıdan kemiren koşullardan kurtuluyorsunuz. Yabancılar, yeni kişiler ya da yapacağınız yolculuklar yeni ilham kaynağınız olabilir. Hayata daha açık ve yaratıcı olabilirsiniz. Bu arada yakan beraberlikler, ortaklıklar güzel fırsatlar sunmakta. Gruplarla ilgili işler, ortaklaşa çalışmalar var. Gelecek hedeflerinizi daha başarılı biçimde gözden geçirebilirsiniz.

Oğlak

Kişisel alanda daha fazla çaba sarfetmeniz ve kişiliğinizi yıkıcı olmadan ortaya koymanız gereken günlerdesiniz. Aslan burcundaki Güneş sizin kontrolünüz dışınızdaki koşulların öne çıktığını anlatıyor. Bu koşullar bazı krizleri ve değişiklikleri de gündeminize getirmekte. Gururunuz söz konusu olduğunda daha akılcı hareket etmelisiniz. Ayrıca bu dönemde finansal koşullar, para durumunuz ya da ortaklaşa koşullar, miras gibi işler dikkat çekebilir. Olaylar karşısında ortak çözümler bulmaya gayret etmelisiniz. İlişkileriniz test edilmekte.

Kova

Bu haftadan başlayarak karşıt burcunuz Aslan’a ilerleyen Güneş son altı aydır süregelen koşulların değişmekte olduğunu anlatmakta. Yeniden düşünmek, şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirmek durumundasınız. Başarılı sonuçlar alabileceğiniz gibi, sürüncemede kalan durumlar da olabilir. Böyle zamanlarda başkalarından alacağınız tepkileri de göz önüne almalısınız. Yakın beraberliklerde, evlilikte ya da ortaklıklarda daha bilinçli bir çaba göstermeniz gerekebilir. Aşkta ve arkadaşlıklarda hareketli günler var.

Balık

Bu aydan başlayarak Aslan burcuna ilerleyen Güneş daha fazla sorumluluk ve işe ait değişiklikler getirmekte. Yaratıcı çalışmalar için gücünüzü, çabalarınızı ortaya koymalısınız. İş hayatına ait sorunlar yaşıyorsanız, kendinizi göstermek için daha çok fırsatınız olacak. Ancak bu dönemde her durumda sıkı çalışmak ve işten kaçmamak gerekiyor. Bu dönemde olaylar üzerinde kontrolünüz oldukça zayıf. Ortaklaşa koşulların getirdiği bazı stresler de söz konusu olabilir. Yine de yakın çevrenizden, ailenizden, sevdikleriniz gelecek destekler de var.

Bir Cevap Yazın