İLGİNÇ ŞEYLER – AĞUSTOS

1-Origami Yapışkanlı Notluk
Not almayı unutmayın! Canınız sıkılırsa, bu notlarla Origami sanatının inceliklerini konuşturun.
Ofisteki donuk anlarınızı 3 boyutlu ve eğlenceli hale getirmeniz için bu not kağıtları birebir. Bu küçük not kâğıtlarına bir yandan unutmak istemediğiniz notlarınızı alırken diğer yandan 3 boyutlu hayvan ve çiçek modellerine dönüştürebilirsiniz. Her notluk sincap, penguen, domuz, kelebek, zambak gibi birbirinden eğlenceli 10 ayrı model talimatını içerir. Origami not kağıtlarıyla aldığınız notları unutmayacaksınız.

2-Ledli Avatar Mantar Çiçeği
Güzelliğin keyfine varmak isteyenler için Avatar Ledli Mantar Gece Lambası. Gündüz çok şık bir bitki, gece hava kararınca fotoseli sayesinde kendi kendine aydınlanan harika bir gece lambası.
Bu harika ürün, geceleri rengarenk, yumuşak ışıktan çiçekler haline gelir. Elektrik ile çalışır ve güç tüketimi yok denecek kadar azdır. Yatak odaları, çocuk odaları, banyo, salonlar kısacası her yerde kullanıma uygundur.

3-Alfabe Buzluk
3 adet silikon buzluk, İngilizce alfabedeki 26 harften oluşur. Buz yapmanın dışında jöle ve tereyağına şekil vermek için de kullanabilirsiniz. Pastaları, kekleri süsleyip, üzerlerine istediğiniz notu yazabilmeniz için ideal.

4-Kağıt Saat
Yeni ve değişik bir saat tasarlamak oldukça zor, çünkü çok uzun süredir varlar. 100 metreye kadar su geçirmeyeni de var, üzerine lazerle isminizi yazdırabileceğiniz de.. Durum böyle olunca tasarıma kafa yormaktansa bu işi size bırakmaya karar verdik!..

Paper Watch boş bir tuval; yırtılmaya dayanıklı kağıt benzeri bir maddeden üretilen, içinde dijital saati olan düz bir beyaz bir saat. Saatiniz ne isterseniz o olur, istediğiniz tip ve renkte kalemle çizin, boyayın, karalayın, stilinizi siz yaratın.

Bu saatle 100 metre suyun altına inemezsiniz, ayın evrelerini falan hesaplayamazsınız ama kendi tarzınızı ifade edebilirsiniz.

5-Ahşap Kartpostal
Sevgilinize bulunduğunuz yerden sıradışı bir kartpostal yollayın…

%100 doğal ahşaptan imal edilen bu kartpostal üzerine sizin belirlediğiniz yazıları yazıyor, posta pulunu yapıştırıyor ve sevdiklerinize özel bir sürprize dönüştürüyoruz.

Bu sıradışı kartpostal ile ne kadar uzakta olursanız olun sevgilinize mesajınızı iletebilir ve onu ne kadar sevdiğinizi anlatabilirsiniz. Ömrünü doldurmuş sedir ağaçlarından yapılan kişiye özel kartpostal aşkınızı romantik ve sonsuza kadar kalacak şekilde ifade etmek için harika bir yol olacaktır.

Ayrıca bir anahtar ya da benzeri bir cisimle mesajınızı kartın arka yüzüne kolayca kazıyabilirsiniz…Tavsiyemiz eski günlerin anısına klasik ok saplanmış bir kalp ve tabi isimleriniz…

6-Çok Amaçlı Kart
Kredi kartı büyüklüğündeki bu kart 11 farklı fonksiyonuyla günlük işlerinizde görünmez yardımcınız olacak.

Hem pratik hem küçük hemde çok kullanışlı olan bu ürün sayesinde gündelik işlerinizi yaparken zamanınız size kalacak.

Konserve açacağı,bıçak,tornavida,cetvel,şişe açacağı,mektup açacağı,testere,4 farklı anahtar,yön göstergesi,anahtar zincir deliği gibi özellikleriyle küçük yardımcınız olacak.

7-Pixel Fırın Eldivenleri
Mutfağınızdaki sıcak yemekleri servis etmenin daha bundan havalı bir yolu olmasa gerek. Bu piksellenmiş fırın eldivenleri mutfağınıza dijital bir hava verecek. Aman karıştırıp piksel fırın eldivenini bilgisayarınız üzerinde kullanmayın!

8-Bokoma Kafa Masaj Aleti

Müthiş bir kafa masajına hazır mısınız?

Böyle çelimsiz durduğuna bakmayın. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor.

Bokoma tüm dünyayı etkisi altına almış bir baş masaj aletidir. Bokomayı kafanıza yerleştirin ve kafa derinize yavaşca masaj yapmaya başlayın. Bokoma kafa derisindeki tüm sinirleri uyararak tüm vücuda rahatlama hissi verir. Böylece kan dolaşımı artar cilt canlılık kazanır ve hiçbir ilaç kullanmadan endorfin hormonu devreye girer.

9-Dudak Telefon

Artık eski moda telefonlarınızı çöpe atma vakti geldi! Yeni moda telefonunuz artık dudak şeklinde… Telefonunuz çaldığında sanki dudaklardan çıkan bir ses gibi gelecek size…

Sevgililer gününe ya da sevgilinize yıldönümü hediyesi olarak alınabilecek özel tasarım hediye. Farklı hediye arayanlara ve özellikle bayanlara hediye arayışında olanlara harika bir çözüm.

10-Fast Food Not Defteri
Çalışma masanızda fark edilmemesi imkansız bir not defteri!Leziz seçenek: Sandviç
Her pakette 1 adet bulunur. Yumuşak sünger malzeme, yüksek gramajlı 60 bloknot sayfası.
Bloknot sayfaları 3 farklı renkle ayrılmıştır: Sarı, yeşil, kırmızı.

Bir Cevap Yazın