Güzeller Doğrucan Mobilya’da

26 Ağustos Pazar akşamı Kaya Termal Otel’de düzenlenecek olan Miss&Mr Model of Turkey Yarışması’nın finalistleri sponsor olan firma Doğrucan Mobilya’nın Yeşilova Merkez Mağazasını ziyaret ettiler.

Güzelleri Doğrucan Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Emekcan Doğru, Mağaza Müdürü Erkan Akın, Basın Halkla İlişkiler Müdürü Cüneyt Aytekin karşıladı.
Yaklaşık iki saat mağazada kalan güzeller, mobilyaların imalatı, müşteriye servis edilmesi hakkında bilgi aldılar. Doğrucan Mobilya Yönetimi de bir sürpiz yaparak koşuşturmaktan doğum gününü unutan Rönesank Mankenlik Ajansı Sahibi Akif Örük’ün , yarışmacılarla birlikte yaş gününü kutlama imkanı verdi, üzerinde 42 mum bulunan pastayı kesen Örük “ İşte Doğrucan farkı, teşekkürler” dedi.

Bu yıl 12.si düzenlenen Miss&Mr Model of Turkey Yarışması’nın mobilya sponsorluğunu üstlenen Doğrucan Mobilya Gala gecesi podyum tasarımını da gerçekleştiriyor. Gecede 1 bayan ve 1 Bay finalist Doğrucan Mobilyanın yüzü olarak ödül alacaklar. 26 Ağustos tarihinde Kaya Thermal otelde gerçekleşecek yarışmanın koreografisi Akif Örük’e ait olacak. Jüri başkanlığını Uğurkan Erez ve Ertan Kayıtken’in üstleneceği jüride, Faruk Saraç, Ayşegül Aldinç, Ayşe Erbulak, Armağan Çağlayan, İvana Sert, Hakan Akkaya, Özge Ulusoy, Gizem Karaca gibi ünlü konuklar yer alacak. Gala gecesi sahnede Cenk Eren ve Tuğba Özerk birbirinden güzel şarkılarıyla bizlerle olacak.

Bir Cevap Yazın