İEF-Tansaş işbirliği rekor hedefliyor

81. İzmir Enternasyonal Fuarı ile Tansaş arasındaki sponsorluk sözleşmesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Tansaş Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Özaydınlı tarafından imzalandı. Bu yıl Fuar’da ziyaretçi rekoru kırılması bekleniyor.

31 Ağustos – 9 Eylül 2012 tarihlerinde gerçekleşecek 81. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın Ana Sponsoru TANSAŞ oldu. Sponsorluk sözleşmesine ilişkin imza töreni, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve İZFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Kocaoğlu, TANSAŞ adına Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Özaydınlı, İZFAŞ Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdürü V. Mehmet Şakir Örs, Migros Grubu Genel Müdürü Özgür Tort ve Genel Müdür Yardımcısı Şevki Tuncer ile İZFAŞ Genel Müdür Yardımcısı Zeki Karatay’ın katılımıyla Kültürpark’ta gerçekleşti.

İmza töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir’den doğan büyüyen ve bir Türkiye markası haline gelen Tansaş’ın, Türkiye’nin ilk ve en önemli fuarına ana sponsor olmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. Sergiledikleri yaklaşımdan dolayı başta Yönetim Kurulu Başkanı Özaydınlı olmak üzere tüm Tansaş ailesine teşekkür eden Başkan Aziz Kocaoğlu, “Belediyemizin bağrından doğan ve birçok belediye başkanımızın emeğinin olduğu Tansaş’ın, Ege’de büyümesi, yaşaması tüm İzmirlileri memnun edecektir. Her İzmirlinin gönlünde oluğu gibi bizim de gönlümüze bir Tansaş var” diye konuştu. İzmir’in ilklerin kenti olduğunu vurgulayan Başkan Kocaoğlu, şunları kaydeti:

“İzmir uzunca bir süredir, özellikle 80’li yıllardan itibaren çeşitli nedenlerden dolayı, diğer kentlerimizin büyüme trendinin biraz altında bir büyüme süreci yaşadı. Bu durum 2011’e kadar devam etti. Büyüme trendinin düşüklüğünden dolayı İzmir çeşitli eksiklerini tamamlayamamış bir kent görünümündeydi. Biz hızlı bir şekilde kentin altyapı eksiklerini tamamladık, önümüzdeki 2 yıl daha yatımlarımızı sürdürüp, eksiklerimizi yüzde 95 oranında tamamlayacağız.” dedi.

Bir Cevap Yazın