Başkan Karabağ’dan akşam mesaisi

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, akşam saatlerinde Yamanlar Meydan, Postacılar Park çalışmaları ve Doğançay Şantiyesini gezdi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Karabağ yapılan hizmetlerle ilgili vatandaşlardan övgü aldı.

Sıfırdan bir Fen İşleri
Başkan Karabağ ilk olarak Osmangazi’den Doğançay’a taşınan Fen İşleri Şantiyesi’ne gitti. Araç otoparkları, yönetim binası, ağır bakım ve torna atölyesini tek tek gezen Başkan Karabağ sıfırdan kurulan yeni şantiye bölgesinin her geçen gün daha da büyüyeceğini dile getirdi.

Yamanlar’a yeni meydan
Karabağ’ın şantiyeden sonra ikinci adresi Yamanlar Meydan düzenlemesi oldu. Yamanlar Nazım Hikmet Rekreasyon alanın hemen altına yapılan yeni düzenlemeyi yerinde inceleyen Başkan Karabağ çalışmaların bitmesinin ardından Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan’a ait heykel çalışmasının parka koyulacağını dile getrdi. Başkan Karabağ’ın meydan incelemesi sırasında esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan da bir kahvehaneye oturarak vatandaşlarla çay içti.

Çalışmalara vatandaş övgüsü
Karabağ’ın son durağı ise Postacılar Mahallesi’ndeki Akın Kıvanç parkı oldu. Yamanlar Mahallesi ile Postacılar Mahallesi’ni birbirinden ayıran sınır olan dere boyu ve etrafını çevreleyen tüm alan yeniden elden geçirildi. Çalışmaların kısa süre sonra biteceğini kaydeden Başkan Karabağ yeni çalışmalarla Bayraklı Halkının karşısına çıkacaklarını dile getirdi. Park çalışması ve karo taşlarla düzenlenen yol çevre sakinleri tarafından büyük övgü aldı. Karabağ’ı parklarında görev çevre sakinleri Başkan’ın yanına gelerek çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın