GÜNEY KORE, NEW YORK GYPSY ALL STARS İLE COŞTU

Expo 2012 Uluslararası Sergisi’nde İkon Events tarafından gerçekleştirilen Türkiye etkinlikleri, tüm hızıyla sürüyor. Çingene ve Türk melodilerini, caz ve funk ile harmanlayan New York Gypsy All Stars, Expo Hall’de mükemmel bir konser vererek, etkinliklere renk kattı.

Güney Kore’nin Yeosu şehrinde düzenlenen Expo 2012 Uluslararası Sergisi’nde İkon Events tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin pavyonu ve etkinlikleri, çok yoğun ilgi görüyor. Etkinlikler kapsamında Expo Hall’de sahne alan güncel Balkan Roman müziğinin başarılı temsilcisi New York Gypsy All Stars, unutulmaz bir konser verdi. Çingene ve Türk melodilerini, caz ve funk arka planıyla benzersiz bir müzikal şölene dönüştüren New York Gypsy All Stars’ın performansı, izleyicilere coşku dolu anlar yaşattı. New York Gypsy All Stars, eğlenceli konseriyle Expo 2012 Uluslararası Sergisi’nin en renkli etkinliklerinden birine imza atmış oldu.

Türkiye’nin Expo 2012 Uluslararası Sergisi’ndeki son kültürel etkinliği ise 29 Temmuz’da Expo Hall’de gerçekleşecek olan Water Drums performansı olacak.

Bir Cevap Yazın