Özden Kaptanlar Temmuz ayı burç tahminleri

Bu ay 12 burç da etkilenebilir; akıllı, uyanık, terbiyeli ve sinsi tavırlardan uzak olmak bizlere fazla zarar vermez. Sadece zararlı olan iş, oluş ve olayları bitirecek. Bu duruma aşk konuları da dahildir. En çok etkilenmeyi şu 8 burç yaşayacaktır; yay, ikizler, başak ve balık burcunda iyi kalpli olanlar etraflarındaki kötü insanlardan kurtulacaklar. Yengeç, oğlak, terazi ve koçlar yalan, hile sinsi dost ve dedikodular çok yakınlarında gezecek. Temmuz başında toprak grubuna sahip burçlar önemli başarılar elde edecek. Ayın ortalarına doğru kova ve terazi burcunda olanlar çok sevinçli haberler alıp çok mutlu olacaklar.

Koç: Bugünlerde yakın çevrenizde sizi hareketli kılan, arkadaşlıkları ve zihinsel canlılığı arttıran pek çok imkan içindesiniz. Yeni düşünceler, yeni çevreler, konuşmalar, ziyaretler pozitif konuşmalar getirmekte. Yakın çevrenizde hareket ve canlılık var. 21’inden itibaren evinizle, ailenizle ve duygusal açıdan yakın olduğunuz kişilerle daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Boğa: Bugünlerde kazançlar alanında size şans ve rahatlama getiren Venüs ve Jüpiter’i iyi kullanmaya bakın. Zira harcamalarınız açısından da kontrolsüz davranabilirsiniz. Herşey güzel gözükse de daha gerçekçi olmalısınız. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz günlerdesiniz. 21’inden itibaren yakın çevrenizdekilere, ailevi işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

İkizler: Burcunuzdaki Venüs ve Jüpiter sizi her zamankinden daha sosyal, renkli ve hareketli kılmakta. Ancak sorumsuz davranma ve kolaya kaçma riskiniz de yüksek. İlişkilerinizi daha iyi kullanabilirsiniz. Bugünlerde kişisel çekiciliğinizi ve yeteneklerinizi kullanma yönünde son derece şanslısınız. Bugünleri boşa geçirmemelisiniz. 21’inden sonra elinizdekileri daha iyi değerlendirmenin, korumanın farkına varmaya başlayabilirsiniz.

Yengeç: Son zamanlarda havada kalan o kadar çok şey oldu ki sanki kontrol kaybı içerisindesiniz. Elde olmayan şeyler, bir dizi değişiklik sizi duygusal açıdan strese sokmuş olabilir. Ancak şimdi bir yandan da kendi duygularınıza yeniden kulak vermeye başlayabilir ve gevşeyebilirsiniz.

Aslan: Bu dönemde arkadaşlıklar, gruplar ve sosyal çalışmalar açısından olumlu vaatler ve beklentiler içerisine girebilirsiniz. Gelecek beklentileriniz size mutluluk getirmekte. Sosyal açıdan renkli ve size keyif getirecek imkanlar var. Bu dönemde hayata daha pozitif bakıyorsunuz.

Başak: Bu dönemde sizi daha dikkat çekici kılan imkanlar var. Kariyer evinize ilerleyen Jüpiter iş açısından çok hareketli, renkli ve iletişim açısından yoğun bir döneme girdiğinizi anlatıyor. Ortaya çıkan fırsatları değerlendirmeniz zor olmayacak. Ancak karar vermeli ve kafanızdaki ikiliklerden kurtulmaya başlamalısınız.

Terazi: İkizler burcundaki Venüs ve Jüpiter’in burcunuzla uyumu hayattan daha çok zevk alabileceğiniz, daha neşeli, keyifli zamanlara işaret etmekte. Yolculuklar, yeni yerler, değişik faaliyetler ufuklarınızı genişletmekte. Düşüncelerinizde mutluluk daha kolay gelişiyor. Aynı zamanda bu dönemde özellikle 21’inden sonra eve, evliliğe ait konular gündeme gelebilir.

Akrep: İkizler burcunda yer alan Venüs ve Jüpiter ortaklaşa imkanlara, finansal açıdan parlak gözükebilecek olanaklara işaret etmekte. Ancak bir yandan da zihin olarak çok huzurlu olmayabilirsiniz. Özellikle yaklaşık bir aydır ufak ya da büyük çapta size kriz getiren bazı koşullarla ya da çift durumlarla karşılaşmış olabilirsiniz.

Yay: Bu dönemde karşıt burcunuzda yer alan Venüs, Jüpiter ve 21’ine kadar Güneş ilişkileriniz açısından son derece hareketli koşullar getirmekte. Bu dönemde hem siz tek başına bir şeyler yapmak istiyorsunuz hem de sizi bağlayan durumlar içinden geçiyorsunuz. Böyle zamanlarda tek başına karar almak zordur. Ancak ortaklaşa imkanların getireceği şansı çok iyi kullanabilirsiniz.

Oğlak: Bu dönemde iş ortamını ve iş koşullarınızı anlatan alandaki vurgu zihnen oldukça yoğun olduğunuzu gösteriyor. Yoran koşullar, işe ait değişiklikler ve çift durumlar içinde olabilirsiniz. Jüpiter’in de bu alana gelmesi aslında kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlara ve yabancıları ya da eğitsel imkanları içine alabilecek olasılıklara da işaret etmekte.

Kova: Jüpiter’in İkizler burcuna ilerlemesi yeteneklerinizi daha özgür ve rahat biçimde ifade edebileceğiniz koşullar getirmekte. Eğlenceli koşullar, size rahatlama, keyif ve aşk getiren koşullar içindesiniz. Hayatın parlak, güzel yönlerine açıksınız. İyimserliğiniz artmakta. Kuşkusuz bu durum harcamalarınızı ve riskli yatırımları da arttırmakta. Evden gelebilecek kazançlar da olabilir.

Balık: İkizler burcundaki hareketlilik eve, ailenize, yerleşiminize ait çok sayıda değişikliğe işaret etmekte. Bazı bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu. Evden, aileden gelebilecek destekler mümkün. Toprak ya da gayrimenkulun sağlayabileceği imkanlar da olabilir.

Bir Cevap Yazın