GERİYE AZ İLERİYE ÇOK BAKIYORUZ

Hazırladığımız her sayı bizim için önce başlangıç sonra mutlu bir bitiş oluyor. 30 gün içinde sürekli dejavu yaşadığımızı sanıyoruz. Oysa üzerinden zaman geçip bakınca daha 3-4 diye saydığımız günlerden bugün sizlerin sayesinde 34.sayıya ulaştık. Boş kaldığımız zamanlarda daha önce ne yapmışsız diye elimize aldığımız dergiyi bırakamayınca ne kadarda doğru şeyler yaptığımızı görüyoruz. İşte o yüzden yaşanılan her ay bir dejavu değil bizim için değişimin işareti oluyor. Derginizi her ay bıkmadan usanmadan alarak D&R listesinde ilk 10’dan aşağı düşürmüyorsunuz. 6 ay önce dergimizin içeriğini koyarak başladığımız internet sayfamızda her ay 11000 farklı okuyucu takip ediyor. Günlük olarak haberlerimiz yenilenirken içeriğimize sadık kalarak aktüel-magazine yönelik en yeni haberleri paylaşmaya çalışıyoruz.

Yazar abilerimiz, kardeşlerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizi yalnız bırakmıyor. Sizler internet sayfamız üzerinden haberlere yorumlarınızı yazıp, Facebook ve Twitter gibi mecralarda paylaşıyorsunuz. Olumlu yorumlarınızı da olumsuzlarını da dergi ekibiyle paylaşıp, tartışıyoruz. Sonuç ne kadar sizleri mutlu ederse bizleri de o kadar mutlu ediyor. Dergimizi ilk çıktığı günden beri yalnız bırakmayan sadık reklam verenlerimizi de unutmuyoruz.

Sonuçta geriye sadece daha iyisini yapabilmek adına bakıyoruz. Daima araştırıyoruz en yenisini en iyisini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken hatalar yapıyoruz evet ama onlardan ders çıkarmasını da biliyoruz.Sizler olduğunuz sürece bizler de eminiz hep var olacağız…

Güliz Eğrihancı

Bir Cevap Yazın