İzmir Optimum Outlet’te Ramazan Bereketi

Yüzlerce mağaza, binlerce marka ile 365 gün indirim imkanı sağlayan Optimum Outlet, Ramazan etkinlikleriyle de iddialı. En keyifli Ramazan aktivitelerini planladıklarını belirten Optimum yetkilileri; nostaljik aktivitelerle eski zamanları yadetmeye, modern şovlarla da sanat ve eğlenceyi Ramazan’la buluşturmaya hazırlanıyor. Optimum Outlet’in Ramazan takviminde neler mi var?

Hafta içi her gün “Saz Grubu” dinletisi ile ziyaretçiler keyifli zaman geçirecek. 5 bayan ve 5 erkekten oluşan Davulcu Şov Grubu ve Anatolia Sun Dans Grubu, Optimum içinde eşsiz şovlarını sunacaklar. Eski Ramazan geleneklerini yansıtan etkinliklerden olan Fasıl Grubu, iftar saatlerinde Optimum’u tercih edenleri ağırlayacak. Semazenler görsel bir şölen sunarken izleyenlerin ulvi ve uhrevi duygularını da besleyecek. Optimum ziyaretçilerini manileri ile Ramazan Davulcusu karşılayacak. Osmanlı Şerbetçisi ise özel lezzetiyle Ramazan’ın en güzel ikramını yapacak. Ramazan boyunca “Karagöz ile Hacivat Video Gösterisi” ve hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenler için özel hazırlanan “Geçmiş Zaman Dekoru” eski Ramazanların atmosferini, ziyaretçilerimize yaşatacak. Canlı heykeller de Optimum’daki Ramazan ruhuna Semazen, Neyzen ve Davulcu performansları ile katkıda bulunacak.

Ayrıca; 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler için, “Peugeot RCZ” kazandıran Otomobil Kampanyası, hafta içi her gün 14:00-17:00 saatleri arasında uzman öğretmen eşliğinde Çocuk Kulübü Etkinlikleri, her Cumartesi 13:00-18:00 saatleri arasında 3 seans olarak düzenlenen Eğlenceli Bilim Etkinliği, her Cumartesi- Pazar 16:00-18:00 saatleri arasında Ücretsiz Yoga Dersleri, sağlık seminerleri ile Kızılay kan bağışı kampanyaları, ödüllü Facebook ve Twitter yarışmalarımız ile Foursquare’de check-in yapanlara hediye kampanyaları da Ramazan ayı boyunca devam edecek.

Bir Cevap Yazın