150. yılını kutlayan BACARDI; Çeşme ve Bodrum’u ayağa kaldırıyor!

Mükemmellikten ödün vermeyen kalitesi ve tadı ile içki severlerin keyifle yudumladığı BACARDI tarafından düzenlenen 150. Yıl partilerinin ilk ayağı Xuma Beach’de ve Çeşme Sere Serpe’de gerçekleşti.

Deniz, kum, güneş ve müzik! İşte Bacardi’nin bu yazı tarif eden sihirli kelimeleri! 1862 yılında, Küba’da Don Facundo Bacardi Massó tarafından dünyanın ilk hafif gövdeli içkisi olarak yaratılan BACARDI, 150. Yılını Bodrum, Çeşme partileri ile kutluyor!

BACARDI tarafından 13 Temmuz tarihinde Xuma Beach’de düzenlenen ilk partide, misafirler DJ kabininde yerini alan Brezilyalı top model Cristina Canhos’un tadına doyulmaz müzikleri ile yazın tadını çıkardı! Ertesi gün Çeşme’de yer alan Sere Serpe Beach’de düzenlenen bir diğer partide ise misafirler BACARDI’lerini yudumlarken DJ’lerin birbirinden özel müzikleri ile eğlenceye doydu.

Dünyanın en sevilen ve en çok satan ünlü içki markası BACARDI, 21- 28 Temmuz ve 18 Ağustos tarihlerinde Sere Serpe’de, düzenleyeceği partilerde, canlı ve DJ performanslarıyla eğlence severlerin gözdesi olmaya devam edecek.
Bacardi Gold, Bacardi Carta Blanca ve Bacardi Black gibi birbirinden farklı tatlarla rom severlerin damaklarında eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatan BACARDI, Çeşme’de düzenleyeceği partilerde içki tadımları da yapmaya devam edecek.

Program:
21-28 Temmuz 2012 / Sere Serpe- Çeşme
18 Ağustos 2012 / Sere Serpe-Çeşme

Bir Cevap Yazın