Bayraklı Belediyesi’nden sünnet şöleni

Üç senede 334 çocuğu şölenle sünnet ettiren Bayraklı Belediyesi dördüncü sene de geleneği bozmadı. İhtiyaç sahibi durumu iyi olmayan 120 ailenin çocuğu Yüzme Havuzu Düğün Salonunda düzenlenen şenlikte erkekliğe ilk adımlarını attı. Gün boyu etkinliklerle unutulmaz bir gün yaşayan çocuklar aileleriyle mutlu günün tadını çıkarttılar.Şölene Bayraklı Belediye Başkan vekili Levent Ölçer katıldı.

4 senede 454 çocuk sünnet ettirdik
Bayraklı Belediyesi’nin düzenlediği dördüncü sünnet şöleni ile toplam 454 çocuğu sünnet ettirdiklerini kaydeden Bayraklı Belediye Başkan vekili Levent Ölçer İlk öce size başkanımız Hasan Karabağ’ın sevgi ve saygılarını getirdim bu güzel geceyi hazırlayan Başkan Karabağ’a teşekkür ediyorum.Başkanımız sünnet şöleninde sizin yanınızda olmayı çok arzu ediyordu,bazen bazı aksilikler çıkabiliyor başkanımız sizlerden kendilerini mazur görmelerini rica etti.“Çocuklarımızın delikanlılığa adım attıkları bu güzel şölende yanlarında olmak bizi mutlu ediyor. Belediye olarak her geçen yıl artan bir katılımla ihtiyaç sahibi ailelerimizin yükünü biraz olsun üzerlerinden almış oluyoruz. Bu yıl 120 çocuğu sünnet ettirdik.

Yatırımlar çocukların geleceğine
Geleceğin teminatı olan çocuklar için eğitimden sağlığa kadar birçok yatırımda bulunduklarını söyleyen Başkan Vekili Levent Ölçer , “Anne babalar çocuklarının üzerine nasıl titriyorlarsa biz de ayni onlar gibi tüm çocuklarımızın üzerine titriyoruz.Bayraklı Belediyesi Başkanımız Hasan Karabağ’ın önderliğinde sosyal belediyeciliğin öncüsü olmuştur.’’diye konuştu

Unutulmayacak bir gün yaşadılar
Çocuklar, lacivert beyaz sünnet takımlarıyla Bayraklı Sevgi Yolu girişinde bir araya geldi. Davul ve zurna eşliğinde sevgi yolu boyunca yürüyen sünnet çocuklarına vatandaşlar alkışlarıyla eşlik etti. Çocuklarını sünnet ettirmenin heyecanını yaşayan aileler de heyecanlı gözlerle çocuklarını takip etti. Bayraklı Yüzme Havuzu Düğün salonuna kadar yürüyen çocuklar kendileri için hazırlanan etkinliklerle karşılandı. Kendileri için getirilen oyuncaklarda vakit geçiren çocuklar unutulmayacak bir gün yaşadı. Şölen sonunda Bayraklı Belediyesi Meclis üyeleri çocuklara hediyelerini dağıttı.

Bir Cevap Yazın